Alvina 2017 Tesettür Kaban Modelleri

Alvina-9496-ray-kapitone-tesettur-kaban-indigoKarlı kış günlerinin yaşandığı şu günlerde içimizi ısıtacak kaban,mont,parka gibi dış giyim kıyafetlerine olan ihtiyaçlar da artmaya başladı.Hem bizi sıcak tutacak hem de kat kat giyinsek de şık gösterecek kabanlar Alvina’da hanımları bekliyor.

Alvina-9503-next-kaban-bejHem kalite hem de görsellik açısından hayran kalacağımız en şık kaban modelleri Alvina’da satışa sunuluyor.Geniş ürün yelpazesi ve zengin renk paletiyle dikkat çeken markanın her sezon yenilenen kıyafetleri,her yaşa ve her zevke hitap ediyor.

Alvina-9549-alicia-kürk-yakalı-kaban-siyahYeni bir kabana mı ihtiyacınız var ya da gardırobunuza yeni parçalar mı eklemek istiyorsunuz? O zaman Alvina sizin için doğru bir seçim olacaktır.İster düz renkler,ister desenli olanlar,isterseniz de blok renkliler  Alvina 2017 kaban modellerinde öne çıkan detaylar arasında yer alıyor.

Alvina-9453-new-alicia-kaban-camelAlvina kaban modellerinde kürk ve deri detaylar,fermuar detayları,kemer ve kuşaklar dikkat çekiyor.Kaşe ve kapitone kabanların çoğunlukta olduğu Alvina 2017 tesettür kaban modellerinin fiyatları 209 TL-335 TL arasında değişiyor.

Bir Cevap Yazın