Annah Hariri 2016 Kış Tesettür Giyim Koleksiyonu

Annah Hariri 2016 blue abaya modelsHer sezon kendini yenileyen ve çok farklı tasarımlarla karşımıza çıkan dünyaca ünlü tesettür giyim markası Annah Hariri,yeni sezon elbise,etek,abaya ve kız çocuklara özel tasarımlarıyla adeta büyülüyor.

Annah Hariri 2016 çiçek desenli elbise modelleriKış renklerini barındıran kıyafetlerin yanı sıra canlı renklerdeki kıyafetler de birçok hanıma bu tasarımlara sahip olma isteği uyandırıyor.

Annah Hariri ekose elbise modelleri 2016Tasarımcının zarif ve şık kıyafetlerden oluşan koleksiyonunda tesettür giyim öçülerine de büyük bir titizlikle uyulmuş diyebiliriz.Özellikle abaya ve elbiseler de bu husus dikkatlerden kaçmıyor.Annah Hariri,hem sade ve şık,hem de muhafazakar giyime de uygun modellerle hanımların beğenisini kazanıyor.

Annah Hariri balıkçı yaka battaniye pançoKışın elbiseleri panço ve şallarla nasıl kombinlerim sorusuna cevap arayan hanımlar,cevabını bu koleksiyonda bulacak.Annah Hariri desenli elbise ve pançoların harika uyumu dikkatlerden kaçmıyor.

Annah Hariri 2016 kırmızı kalem elbiseGenellikle pantolonlarla kombinlenen pançolar,bu koleksiyonda tam tersine etek ve elbiselerle birlikte kullanılıyor.Panço ve şal modellerini yalnızca desenli etek ve elbiselerle değil düz renk olanlarla da kullanabilirsiniz.Böylece sofistik bir stile sahip olabilirsiniz.

Annah Hariri 2016 hijab styles-bishtGösterişten ve şatafattan uzak ama bir o kadar da şık pek çok tasarım, Annah Hariri 2016 Kış Kolekiyonundaki yerini alıyor.

Annah Hariri zincir desenli abiye pantolonTesettür giyimin dünyaca ünlü markası,çocuklar için de özel tasarımlara imza atıyor.Küçük hanımlara yakışacak en güzel elbise modelleri de bu sezon Annah Hariri‘de..

Annah Hariri 2016 kız çocuk elbiseleri

Annah Hariri 2016 Kış Giyim Koleksiyonu

Bir Cevap Yazın