Armine 2015 Yeni Sezon Tesettür Koleksiyonu

Armine 2015 yeni sezon kış kataloğu

Yeni sezonda yepyeni koleksiyonlarla alışveriş heyecanı da başlıyor.Alışverişe çıkmadan önce tesettür markalarının en son tasarım kıyafetlerini incelemeden çıkmayın.

Beğenerek takip ettiğimiz Armine,2014-2015 Sonbahar/Kış Koleksiyonu‘ndaki harika tasarımlarla,bu sezon stil sahibi hanımların beğenisini kazanacak.Armine 2015 yeni sezon koleksiyonuna yakından baktığımızda,güçlü ve feminen dokunuşları yansıtan,pozitif enerjisi yüksek tasarımları görüyoruz.

Armine 2015 bluz-etek kombini

Tesettür giyim markaları arasında varlığını fazlasıyla hissettiren Armine,modern ve şehirli kadının güçlü duruşunu koleksiyondaki tasarımlarında fazlasıyla hissettiriyor.Her ortamda,her zaman giyilebilecek zamansız parçalardan oluşan Armine 2015 yeni sezon tesettür koleksiyonu,sezonun moda trendlerini yansıtıyor.

Armine 2015 deri pardesü modelleri

Koleksiyonda en çok deri kıyafetler ağırlıkta olmakla beraber deri detaylı kıyafetler de gözlerden kaçmıyor.Koleksiyonda renk yelpazesi oldukça geniş..Klasik renk siyahın yanı sıra ekru,somon,kahverengi,koyu yeşil,mor,mürdüm,camel,vizon,füme,lacivert gibi renkler de kullanılmış.

Armine 2015 eşarp modelleri

Armine 2015 Eşarp Koleksiyonu’nda ise renklerin ve desenlerin uyumunu görmekteyiz.Geometrik desenler,çiçek desenleri,sulu boya baskılar ve manzara resimli eşarplar hepsi sanki birer sanat eseri..

Anlayacağınız bu kış,Armine 2015 tasarımlarıyla hem şık hem de sıcak geçecek.

Armine 2015 Kış Katalog

Armine 2015 Yeni Sezon Tesettür Koleksiyonu” üzerine 2 düşünce

  1. Geri izleme: Armine 2015 İlkbahar yaz tesettür giyim modelleri

  2. Geri izleme: Armine 2015 yazlık pardesü modelleri

Bir Cevap Yazın