Armine 2016 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu Full Katalog

Armine 2016 yeni sezon çift taraflı kapTesettür giyim markası Armine,2016 İlkbahar/Yaz Koleksiyonuna ait giyim modellerinden bazılarını önceden bizlerle paylaşmıştı.Fakat şimdi 2016 yeni sezon koleksiyonunun full katalog fotoğraflarını takipçileriyle paylaştı.Katalog modellerine göz gezdirdiğimizde en yeni  moda trendlerini tasarımlarına başarıyla uygulamış olduğunu görüyoruz.

Armine 2016 İlkbahar-Yaz Tunik-Elbise ModelleriArmine 2016 yeni sezon koleksiyonu 5 ana temadan oluşuyor.Zarafet,Yeniden;Klasiğin Rolü;Yaz Esintisi;Zamansızlığa Övgü ve Desen Oyunu..

Armine 2016 ilkbahar-yaz kap modelleriZarafet Yeniden temalı koleksiyonda,ipek eşarptan harikalar yaratan Armine,renk paletinin tüm göz alıcı renklerini ve sınırsız şık desenlerini kullanarak zarafete yepyeni bir boyut kazandırıyor.

Armine 2016 en yeni ferace-elbise modelleriArmine 2016 yeni sezon desenli elbise modelleriKlasiğin Rolü temalı koleksiyonda,klasik desenleri modern silüetlerle hareketli bir tarza kavuşturan Armine‘nin yeni sezon koleksiyonu,grafik etkisini doğadan ilham alan desenlerle güçlendiriyor.

Armine 2016 yeni sezon desenli gömlek-etek modelleriYaz Esintisi temalı koleksiyonda,yazın canlı ve enerjik renklerinin Armine tasarımlarında hayat bulduğunu görüyoruz.Romantik çiçek baskıları güzelliğin doğasına vurgu yapıyor.

Armine 2016 yeni sezon keten elbise-pardösü modelleriArmine 2016 yeni sezon kap modelleriZamansızlığa Övgü Koleksiyonunda yeşilden sarıya,pembeden turuncuya..Zamansız stilin gücünü vurgulayan bahar tonlarını bu koleksiyonda görebiliriz.Haki,bej,krem,camel gibi toprak tonlarının hayat bulduğu Armine tasarımları,sade şıklıktan yana olan hanımlar için çok uygun..

Armine 2016 İlkbahar-yaz etek-elbise modelleriArmine 2016 ilkbahar-yaz çizgili gömlek-tunik modelleriArmine 2016 İlkbahar/Yaz Koleksiyonunda kullanılan renk yelpazesi çok geniş..Sezonun trend renkleri koleksiyonun tamamında görüyoruz.Klasik renkler olan siyah ve beyaz,monokrom desenlerle uyumlu bir ikili olmuş.Sade renk olarak birlikte kullanılan siyah ve beyaz,çizgili desenlere de hayat vermiş.

Armine 2016 ilkbahar-yaz keten etek modelleriArmine 2016 yeni sezon haki elbise-kap modelleriİlkbahar-Yaz mevsimine yakışan doğanın tüm renkleri bu koleksiyonda toplanmış.Haki,camel,bej gibi toprak tonları,Armine koleksiyonlarına yalın bir şıklık katmış.

Armine 2016 serenity mavi kap-pardesü modelleriArmine 2016 ilkbahar-yaz elbise modelleriBu senenin moda renkleri seçilen Serenity (bebek mavisi) ve Rose Quarts(soluk pembe) Armine tasarımlarında sıkça kullanıldığını görüyoruz.Elbise,etek,tunik,etek,kap,padesü modellerinde bu renkler çok hoş durmuş.

Armine 2016 Yeni Sezon Full Katalog

Armine 2016 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu Full Katalog” üzerine bir düşünce

Bir Cevap Yazın