Armine 2016/2017 Sonbahar-Kış Tesettür Giyim Koleksiyonu

Armine 2017 kış tesettür giyim modelleriSonbahar mevsimine hızlı adımlarla yaklaşırken birçok marka sonbahar-kış sezonuna ait koleksiyonlarından parçaları yayınlamaya hatta bazıları satışa sunmaya başladı bile..Armine‘de 2016/2017 Sonbahar-Kış sezonundan bazı kıyafetleri görücüye çıkardı.

Armine 2017 yeni sezon koleksiyonuŞimdilik koleksiyondan birkaç parçanın paylaşıldığı Armine’de yeni sezon anlaşılan her zamanki gibi yine göz alıcı kıyafetlerden oluşacak.Paylaşılan kıyafetlere baktığımızda abartıdan uzak,sıcak renklerin hakimiyetinde şık ve minimalist tasarımlar görmekteyiz.

Armine 2017 Yeni Sezon Tesettür GiyimSoft renklerin ve toprak tonlarının hakimiyetindeki koleksiyonda kalıp ve kesimler de oldukça dikkat çekici..Sezona etkili ve hızlı bir giriş yapan Armine’de,romantik elbiseler,uzun etekler,bol panço ve pelerinler,kürk detaylı kabanlar,paltolar tesettürlü hanımların gözdesi olmaya aday…

Armine 2017 Yeni Sezon Etek ModelleriSonbahar ve kış mevsimlerinin kasvetli havasına inat canlı ve sıcak renklerdeki tasarımlarla karşımıza çıkan Armine,bizleri şaşırtmaya devam ediyor.

Armine 2017 Yeni Sezon Pardesü Modelleri

Yeni Sezonda Armine Tasarımları

Aradığınız her türlü tesettür kıyafeti Armine‘nin 2017 yeni sezon koleksiyonunda bulacaksınız.Havalar yavaş yavaş serinlemeye başlarken, hafif esen rüzgarlar ve ani yağmurlar kendini gösterirken yeni sezon için yapacağımız alışveriş hanımlar için daha da önemli bir hal alıyor.Özellikle gardıroplarını yenileyecek hanımlar için birbirinden şık seçenekler sunan Armine,kaliteli ve şık tasarımlarıyla tesettür giyim sektöründe ilk sıralardaki yerini koruyor.

Armine 2017 Sonbahar-Kış Tesettür Giyim KoleksiyonuArmine 2016/2017 Sonbahar-Kış Koleksiyonunda fermuar detayları,renk blokları ve floral desenler sonbahara adeta bir canlılık katıyor.

Armine-2016-2017-Sonbahar-Kış-Giyim-ModelleriSezona hızlı bir giriş yapan Armine,öncü bir marka olduğunu yine bizlere kanıtlıyor.

Armine-2016-2017 Yeni Sezon Koleksiyonu

Armine-2016-2017-Sonbahar-Kış-KoleksiyonuŞimdi Armine‘nin 2016/2017 Sonbahar-Kış sezonunun en güzel tasarımlarından oluşan koleksiyonuna yakından bakalım.

Bir Cevap Yazın