Arzu Ergen 2014-2015 Ferace Modelleri

Tesettürlü bayanların kullanışlı ve vazgeçilmez parçalarından olan feraceler,tasarımcıların da gözdesi…Tek renk olan feraceler zengin detaylarla süslenerek ortaya harika parçalar çıkıyor.Koleksiyonun dikkat çeken parçaları arasında V yaka boncuk işlemeli feraceler yer alıyor.Yakayı tamamen saran boncuk süslemeleri fermuar boyunca iki taraftan devam ederek eteklerde bitiyor.Bilekten dirseğe kadar da aynı işlemelerden görülüyor.

2015 En yeni ferace modelleri

Sade siyah kumaştan leopar desenli feraceler oldukça şık..Leopar desenli feraceler yandan bağlanan kuşağı sayesinde hem şık hem de kullanışlılar…Yakayı sarmalayıp boylu boyunca şerit halinde eteklere kadar inen leopar işlemesine,bileklerde tül kullanılarak daha fazla yer veriliyor.

Arzu Ergen 2015 desenli ferace modelleri

2015 ferace modellerinde en ilgi çekici parça ise yakası boncuk işlemeli feraceler…Medine ipeği kullanılarak yapılan bu parça,yandan bağlama özelliği ile dikkatleri çekiyor.Klasik kesimlerden sıkılan ve farklı ferace modelleri arayan hanımlar için yarasa kollu feraceler tam biçilmiş kaftan…Yarasa kollu pilili feraceleri giydiğinizde kendinizi içinde çok rahat hissedeceksiniz.Özellikle davetlerde ve özel günlerde yarasa kollu feraceler kurtarıcınız olacak.

Arzu Ergen 2015 çiçek desenli feraceler

Altın simli detaylarıyla süslenen sarı simli nakışlı feraceler,oldukça zarif görünümüyle göz dolduruyor.Sade kesimleri ince detaylarla birleştiren ferace modelleri,sizi bir leydi gibi hissettirecek.

Arzu Ergen 2015 işlemeli feraceler

Desenlerden ve işlemelerden hoşlanan bayanlar için,kolları ve etek ucu nakışlı fermuarlı feraceler çok uygun…Usta ellerde işlenmiş nakışların görüntüsü feracelere ayrı bir tarz katıyor.Fermuarlar ise feraceleri oldukça kullanışlı bir hale getiriyor.

Arzu Ergen 2015 modası ferace tasarımları

Arzu Ergen 2015 siyah ferace modelleri

Arzu Ergen 2015 Ferace Modelleri arasında yer alan siyah taşlı desenli ferace,ışıltılı bir hava yaratmak isteyen bayanlar için çok ideal…Siyah taşların kattığı ışıltıyla tüm bakışlar sizin üzerinizde olacak.

Arzu Ergen 2015 tesettürlü ferace modelleri

Ferace denince akla ilk gelen isimler arasında bulunan Arzu Ergen,tasarlamış olduğu harika ferace ve şallarıyla tesetturlustil.com‘da…

Bir Cevap Yazın