Ashi Studio 2016 Kaftan Modelleri

Ashi-Studio-2016-Kaftan-ModelleriDünya modası kervanına katılan isimlerden birisi de Muhammed Ashi..Hazır giyim ve Haute Couture tasarımları ile büyük beğeni kazanan tasarımcı,iş merkezi Beyrut olan 3 adet butiği ile çalışmalarına devam ediyor.

Ashi-Studio-Kırmızı Nakışlı KaftanDoğu kültürüne hitap eden harika tasarımlarıyla dünya starları tarafından büyük beğeni toplayan Ashi Studio,2016 kaftan modelleriyle hanımlar tarafından da çok beğenilecek.Ekru rengin ağırlıkta olduğu kaftan modellerinde krem,bordo ve altın rengi işlemelerin kullanıldığını görüyoruz.

Ashi-Studio-2016-Ekru KaftanAshi-Studio-2016-Altın İşlemeli Kaftanİç göstermeyen kumaşlar,bol kesim tasarımlar,ayağa kadar uzanan etekler,kuyruklu kaftanlar,şık yelek ve ceketler kaftanları tamamlayan parçalar arasında..Sade ve şıklığıyla ön planda olmak isteyen fakat aynı zamanda kalite ve modern çizgisini kaybetmek istemeyen hanımlar için Ashi Studio 2016 kaftan modelleri çok uygun..

 

Ashi Studio 2016 Kaftan Modelleri” üzerine 2 düşünce

    1. admin Yazar

      Ashi Studio’nun kaftan ve abiyelerini tr.aliexpress.com’da bulabilirsiniz.Fiyat bilgilerini ve diğer ayrıntıları burada bulabilirsiniz.

      Cevapla

Bir Cevap Yazın