Avenna 2015 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu

Avenna 2015 pembe pelerinli tunik

Tesettür markalarının peş peşe 2015 ilkbahar-yaz koleksiyonlarını görücüye çıkardıkları bu sezonda Avenna Giyim de bu geleneği bozmadı,sonunda 2015 ilkbahar-yaz koleksiyonu görüntülerinden oluşan videosunu yayınladı.2015 yeni sezon kataloğunu da yayınlayan Avenna,önümüzdeki yaz sezonunda bayanlara rahatlık ve şıklığı vadediyor.

Avenna 2015 yeni sezon abiye elbiseler

Avenna 2015 ilkbahar/yaz kataloğuna baktığımızda tunikler,yelekler,elbiseler,abiyeler hepsi de tasarım harikası…Açıkçası diğer tesettür markalarının kıyafetleriyle karşılaştırınca Avenna Giyim‘in ürünleri gözüme daha cazip geldi.Tam bir görsel ziyafet yaşatan koleksiyon,bu yaz hanımların gözdesi olacak.

Avenna 2015 yeni sezon koleksiyonunda en yeni moda trendlerinin izlerine rastlıyoruz.Monokrom desenler,blok renkler,püsküller,çizgililer,çiçek desenleri,file detaylar,truvakar kollar tesettür giyim modasında da sıkça rastlayacağımız  trendler arasındaki yerini alacak.

Avenna koleksiyonunda kullanılan renk yelpazesi çok geniş…Siyah,beyaz,ekru gibi renklerin yanında pembe tonları,fuşya,mürekkep mavisi,

 

Avenna 2015 Yeni Sezon Koleksiyonu Videosu;

Avenna 2015 tesettür elbise modelleriAvenna 2015 toz pembe pelerinli abiye

 

 

Avenna 2015 Yeni Sezon Katalog

 

 

Bir Cevap Yazın