Ayşe Melek Özel Tasarım Tesettür Abiyelerle Mezuniyetinizi Kutlayın

Mezuniyet Gecesinin En Şık Bayanı Siz Olun

ayse-melek-tarlatanli-tesettur-abiye-elbise-siyah

Mezun olacak genç kızların büyük bir heyecanla bekledikleri mezuniyet partisi için harıl harıl abiye elbise aradıklarını tahmin edebiliyorum.Hangi model ve renkte abiye alacağına daha karar verememiş olan tesettürlü bayanlara yardımcı olabilmek adına sizler için Ayşe Melek‘ten  özel tasarım abiye modelleri hazırladım.

ayse-melek-baskili-kuyruklu-abiye-elbise-aqua

Birbirinden güzel abiye tasarımlarıyla dikkat çeken tasarımcı Ayşe Melek,3d baskılı kuyruklu abiyeleri,tarlatanlı abiyeleri,ceketli kuyruklu abiyeleri,pilise etekli ceketli abiyeleri,gold varaklı abiyeleri ve daha fazla modelle kararsız hanımların seçim yapmalarını kolaylaştırıyor.

ayse-melek-gold-varakli-elbise-murdum

Özel tasarım olmasına karşın öyle uçuk kaçık fiyatları olmayan abiye elbiseler çok şık ve kaliteli görünümleriyle de dikkat çekiyor.Modellerdeki çeşitliliğin yanı sıra renk yelpazesinin de çok geniş olduğunu görüyoruz.Siyah,gold,mor,mürdüm,bordo,pudra,somon,zümrüt yeşili gibi çok farklı renklerde bulunan Ayşe Melek abiye tasarımlarında her farklı yaştan ve her farklı beğeniye hitap eden modeller mevcut..

Sultanlara Yakışacak Tarlatanlı Abiye Elbiselerle Göz Kamaştırın

ayse-melek-tarlatanli-abiye-elbise-murdum

Ayşe Melek özel tasarım abiye koleksiyonunda yer alan tarlatanlı modellerle kendinizi saraylardaki sultanlar gibi hissedeceksiniz.Tarlatanlı abiyelerde baskılı desenlere,tül ya da saten detaylara rastlıyoruz.

Tarlatanlı abiyelerin fiyatları 190 TL-240 TL aralığında değişiyor.

Diğer abiye modellerine galerimizden göz gezdirebilirsiniz.

Bu özel tasarım abiyeleri modamerve.com sitesinde ve tasarımcının kendi web sitesi olan aysemelektasarim.com sitesinde bulabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın