Çiçekli Eteklerle Kışlık Kombinler

Etekler,tesettür giyimde bayanların önemli parçalarından biridir.Düz,çizgili,ekoseli vb.birçok desende ve modelde 2014-2015 kış koleksiyonlarında gördük.Şimdi kışı biraz olsun renkli geçirmek için çiçek desenli etekler ile hazırladığım kombinlere göz atalım.

KOMBİN 1:

Çiçek desenli eteklerle harika kombinler-1

Kombin detayları;

Etek: Lidyana.com

Kaban: Veraperamoda.com

Bluz: zmn.com.tr

Çanta: Veraperamoda.com

Babet: Lidyana.com

İlk kombinde siyah fon üzerine renkli çiçek desenleri ile hareketlendirilmiş eteği pembe tonlarında bluz,pembe kürklü kaban,zincir saplı pembe kol çantası ve yine pembe renginde taşlı babet kullanarak capcanlı enerjik bir hava yaratmayı amaçladım.

KOMBİN 2:

Çiçek desenli eteklerle harika kombinler-2Kombin detayları;

Etek: zmn.com.tr

Kaban: Forever New

Gömlek: Lacoste

Çanta: Zara

Bot: istebuayakkabi.com

2.Kombinde ise fondaki siyah üzerine beyaz çiçek baskılı etekle beyaz spor bir gömlek,beyaz kuşaklı bir kaban kullandım.Kombini siyah deri topuklu bot ve siyah-beyaz bir omuz çantasıyla tamamladım.

KOMBİN 3:

Çiçek desenli eteklerle harika kombinler-3Kombin detayları;

Etek: H&M

Ceket: Bonprix

Triko: Karaca

Çanta: Mango

Bot: ayakkabihavuzu.com

Eşarp: istanbulstyle

En son kombinde ise H&M‘nin arka fonda siyah üzerine iri renkli çiçek desenleri bulunan eteği seçtim.Bu eteğin üzerine siyah yarım boğazlı triko kazak ve siyah biker deri ceket seçtim.Siyahın koyu havasını yumuşatmak için pembe tonlarında eşarp ve çanta kullandım.Kombini en son metal troklu siyah topuklu süet botlarla tamamladım.

 

 

 

Bir Cevap Yazın