Dalida 2017 Tam Kapalı-Yarı Kapalı Tesettür Mayo Modelleri

likralı-tesettur-mayo-adasea-mavi-170 TL

Baharın yüzünü göstermesiyle birlikte ve sıcak bir yaz mevsiminin yaklaşmasıyla herkesin aklında şimdiden tatil planları var.Tepedeki güneşin sıcaklığını tenimizde hissettiğimiz yaz mevsiminde en güzel tatil mekanları tabiki de masmavi denizin boylu boyunca uzandığı sahil kenarları..

likralı-taytlı-yarı-tesettur-mayo-adasea-petrol-166 TL

Kimimiz bilmem kaç yıldızlı otellerde,kimimiz tatil köylerinde,kimimiz ise kamp kurarak geçirmeyi planladığımız tatil için yapacağımız hazırlıklarda mayolar,plaj terlikleri,plaj havluları,vb. bavulumuza ekleyeceğimiz lüzumlu eşyalarımız arasında bulunuyor.

tesettur mayo uzun kollu adasea murdum-110 TL

Tesettürlü hanımların da plajlarda ve havuzlarda rahatlıkla giyebileceği tam ve yarı kapalı tesettür mayolar,birçok farklı modelde ve renkte dalida.com.tr‘de satışa sunuluyor.Taytlı ve pantolonlu kapalı mayolarda jileli,yelekli modellere rastlıyoruz.Dokuma kumaş ve likralı kumaşlardan yapılmış tesettür mayolarda siyah,lacivert,fuşya,mürdüm,gül kurusu,turkuaz gibi farklı renkler kullanılmış.

jileli taytlı tesettur mayo adasea-130 TL

Çabuk kuruyan,vücuda yapışmayan kumaşlarla tasarlanan kapalı mayolar,şık olmalarının yanı sıra rahat olmasıyla da dikkat çekiyor.Alt-üst bol,altı tayt üstü uzun ve bol kapalı mayolardan yarı açık mayolara kadar her kesimde karşımızda..

biyeli tesettur mayo full lycra adasea-mercan-160 TL

Aradığınız her çeşit plaj ve  havuz kapalı tesettür mayo modellerini dalida.com.tr sitesinde bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın