Debenhams 2016 Yeni Sezon Romantik Koleksiyonu

Debenhams 2016 yeni sezon kadın giyim koleksiyonu

Henry Holand,Ben De Lisi,John Rocha,Julien McDonald gibi tasarımcıların başrolde olduğu Debenhams 2016 yeni sezon koleksiyonu oldukça geniş tüketici kitlesine hitap ediyor.

Debenhams 2015-2016 sonbahar-kış koleksiyonu

Elbiselerde kullanılan dantel detaylar ve desenler retro akımının etkilerini çok fazla hissettiriyor.Romantik görünümlü dantel detaylar sadece elbiselerde değil,günlük yada ofis tarzında isterseniz davette her kesime hitap eden koleksiyonda dantel ön plana çıkıyor.Şifon elbiselerdeki bohem tarzı ve kürkün paltolara ve yeleklere kattığı asillik koleksiyonda dengeleri sağlamış.

Debenhams-2015-16-Sonbahar-Kış-Koleksiyonu

Tasarımcıların geometrik yorumlarla kıyafetlere eklediği nostaljinin yanı sıra modern silüetler de kıyafetlere ayrı bir hava katmış.Oversize paltolar bu sezonda da Debenhams’ın 2016 yeni sezon koleksiyonunda yer alıyor.Yaz mevsiminde sıkça gördüğümüz kimonolar bu sefer tok kumaşlarla karşımıza çıkıyor.

Doroty perkins dokuma camel pelerin

Serin havalara inat edercesine tasarımlar canlı renklerle karşımıza çıkıyor.Kırmızı,turuncu,mor gibi canlı ve enerjik renkler adeta içimizi ısıtıyor.

Debenhams-2015-16-Sonbahar-Kış-Palto-Modelleri

Gündüzden geceye şıklığın adreslerinden olan Debenhams 2016 yeni sezon koleksiyonunda yalın çizgilere sahip tasarımlar da unutulmamış.Sade tarzdan hoşlanan bayanlar için ideal olan bu tasarımlarla günün her anı şık olacaksınız.

Debenhams_2016_Suede_Moodboard_Debenhams 2016 süet çanta modelleri

En son olarak bu sezonun trendlerinden olan süet parçalar Debenhams‘ın yeni sezon koleksiyonunda da yer alıyor.Elbise,çanta,ayakkabı,palto gibi çeşitli parçalarda süet kullanılmış.

Debenhams 2016 lila süet saçaklı ayakkabı

Debenhams’ın 2016 yeni sezonundan kıyafetlerle karşınızdayız.Galerimizde koleksiyona ait bazı parçaları göreceksiniz.

Bir Cevap Yazın