DOQUE İstanbul 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

doque 2018 spring summer collection

Doque İstanbul 2018 ilkbahar yaz koleksiyonuyla her yaş grubundan bayanın rahatlıkla kendine uygun parçalar bulmasını hedefliyor.Doque çok kısa süre içinde manto,kaban,kap,pardesü gibi dış giyim ürünlerinde adını hem yurt içinde hem de yurt dışında duyurmayı başardı.

doque 2018 ilkbahar-yaz koleksiyonu

Giyim modellerinde kumaş kalitesinin yanı sıra uzman işçilik detaylarıyla dikkat çeken Doque kap,pardesü,giy-çık modelleriyle her sezon hazırladığı zengin koleksiyonuyla göz dolduruyor.Tasarımlarında her zaman iddiasını sürdüren Doque,Almanya,Avusturya,Fransa vb.gibi bir çok Avrupa ülkesi ve Lübnan,Filistin,Ürdün,Fas,Cezayir gibi Orta Doğu ülkeleri gibi pek çok ülkede hizmet vermeye devam ediyor.

doque 2018 trençkot modelleri

Yeni sezonda günün her anına uyum sağlayan, kullanışlı trençkot ve pardesüler hanımların beğenisine sunuluyor.Minimal tasarımlar,azami rahatlık vadediyor.

doque 2018 yeni sezon koleksiyonu

Doque yeni sezon koleksiyonunda Doğu esintilerini tüm tasarımlarında hissedebilirsiniz.Aynı zamanda da Doğu esintilerini modern detaylarla birleştirerek tasarımlarına hareket katan Doque,yeni sezon koleksiyonuyla her zamanki gibi harika..

Doque 2018 İlkbahar/Yaz Koleksiyonundan kesitler sunulan videoyu izleyerek koleksiyon hakkında daha çok bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın