Esra Keskin Demir 2016 Kış Koleksiyonu

Esra-Keskin-Demir-2015-16-Sonbahar-Kış-KoleksiyonuModa dünyasında uzun yıllar gazeteci olarak tanınan Esra Keskin Demir,bilgi ve tecrübelerini artık tasarımlara hayat vererek tesettür giyim koleksiyonlarıyla karşımıza çıkıyor.

Esra Keskin demir taşlanmış denim tunik

Esra Keskin Demir 2016 sonbahar-kış koleksiyonuEsra Keskin,monoton tasarımlardan sıyrılarak zamansız ve farklı tarzdaki kıyafetlere imza atıyor.Günlük giyimde kullanılabilecek rahat casual kıyafetlerle sıra dışı bir çizgiye sahip olduğunu kanıtlıyor.

Esra Keskin Demir kareli royal trençkot-pantolon

Esra Keskin Demir tender gömlekEsra Keskin,bu sezon Hobo’ların (Kuzey Amerika’da sırt çantası,battaniye ve ufak efek eşyalarıyla dolaşan kişiler) yaşam tarzından esinlenilerek spor ve salaş görünümlü kıyafetlerle karşımıza çıkıyor.Taşlanmış denimler,oversize kalıplar,antik zımbalı gömlekler ve düşük omuzlar yeni sezon koleksiyonunda kullanılan detaylar arasında..

Esra Keskin Demir pazen kapEsra Keskin Demir salaş kap modelleriCountry stile benzer detayları yeni koleksiyonunda kullanan Esra Keskin,divitin kaplar ve basma elbiselerle bunu kanıtlıyor.Sezon trendleri arasında bulunan monokrom geçişleri ve ekoseleri trençkot ve pantolon modellerinde görebilmek mümkün..

Esra Keskin demir damalı lacivert tunikEsra Keskin Demir 2016 beyaz tunikEsra Keskin Demir 2016 lacivert salaş tunikSalaş kaplarda hardal,camel,yeşil,saks renkleri hakim..Giy-çık rahatlığı sunan tunikler,en rahat formlarda karşımıza çıkıyor.

Bir Cevap Yazın