Feradje 2015/2016 Sonbahar-Kış Kapsül Koleksiyonu

Feradje İle Yeni Sezonda Şıklık

Feradje 2016 kış koleksiyonuSoğuk havalar ve sert esen rüzgarlar şık olmanıza engel değil…Feradje 2015/2016 Sonbahar-Kış Kapsül Koleksiyonu bu konuda size yardımcı olacaktır.

Feradje 2016 örme triko modelleriEstetik tasarımlarla ölçülü giyinmeyi bir araya toplayan Feradje,yaz aylarında ferace modelleriyle kış aylarında ise Ferah Kapsül adıyla çıkardığı ara koleksiyon ile hanımların beğenisini kazanıyor.

Feradje 2016 yeni sezon trençkot modelleriMarka sahibi Gülhan Karalı,bu yeni koleksiyon ile ilgili olarak sonbahar-kış sezonunda daha ferah,daha hafif,biraz da renkli ve sade dokunuşlarla bir koleksiyon hazırlamaya karar verdiklerini,koleksiyonun ismini de bu düşüncelerden hareket ederek koyduklarını ”Ferah Kapsül” koydukları yorumunda bulunuyor.

Feradje 2015-2016 sonbahar-kış koleksiyonuBu sezon Feradje kıyafetleri,daha minimal tasarımlardan oluşuyor.Sade,şık ve estetiksel görünümü ağır basan kıyafetler Feradje 2015/2016 Sonbahar-Kış Kapsül Koleksiyonunda hayat buluyor.

Feradje 2016 yeni sezon kürk manto modelleri7 özel parçadan oluşan kapsül koleksiyon,siyah fringe kap,siyah rainy trençkot,bordo yün panço,kahve kürk kap,ekru şanel kap,lacivert kadife viktorian kap,kiremit spor kap parçalarından oluşuyor.

Koleksiyonun renk paletinde ise siyah ve gri melanjın yanında kahverengi,lacivert,kiremit ve ekru tonların hakimiyeti gözlerden kaçmıyor.

Feradje 2016 kaban modelleriFeradje tamamında egemen olan püskül detaylı kap modeli ile siyahın asilliği bir arada çok şık durmuş.

Feradje ürünlerini Fatih’te merkezi bir alanda bulunan mağazasında yada online alışveriş sitesi feradje.com.tr‘de bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın