Feradje 2016 İlkbahar/Yaz Ferace Modelleri

Feradje 2016 bahar-yaz dantelli ferace modelleriTesettürlü Hanımların Vazgeçilmezi Feraceler!

Osmanlılar zamanında Anadolu’da yaşayan kadınlarının giydikleri feraceler,günümüzde modern yorumlar katılarak farklı silüetlerle tesettürlü hanımların beğenisine sunuluyor.Bu vazgeçilmez parçalar özellikle bahar-yaz aylarında kadınların ilgi alanına giriyor.

Feradje 2016 dantel detaylı abiye feracelerKlasik haliyle kolları uzun,yere kadar uzanan,bol ve siyah renkte olan feraceler,yenilenen model ve renklerle karşımıza çıkıyor.Türkiye’nin ferace markası Feradje,2016 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu ile ferace modellerindeki çeşitliliği gözler önüne seriyor.

Feradje 2016 kırkyama desenli feracelerDantel detayların,şık incilerin ve farklı renk kombinlerinin yer aldığı Feradje 2016 Koleksiyonu,tesettürlü gençlerin de beğeneceği tasarımlarıyla tesettür giyim modasında bir hayli yol katetmiş olduğunu bizlere kanıtlamış oluyor.

Feradje 2016 yeni sezon güpürlü ferace modelleri

Sanat Eseri Niteliğindeki Feraceler

El işlemesi olan inciler,özel danteller ve kaliteli kumaşlardan hazırlanan feraceler,çok geniş bir model zenginliğine sahip…Çeşitli renklerde ve detaylarda karşımıza çıkan Feradje 2016 ferace modelleri,en özel günlerinizde size eşlik edecek.

Feradje 2016 bahar-yaz siyah ferace modelleriModel zenginliğinin dikkat çektiği koleksiyonda klasik sade feracelerden incili modellere,göz alıcı dantel detaylardan farklı renk bloklarına kadar çok sayıda seçenek bulunuyor.

Feradje 2016 siyah dökümlü ferace modelleriFeradje 2016 yeni sezon siyah dökümlü feracelerTürkiye’nin öncü özel tasarım ferace üreticilerinden Feradje,2016 İlkbahar/Yaz Koleksiyonuna ait modelleri online sitesi feradje.com.tr‘de satışa sunuyor.

Feradje 2016 ilkbahar-yaz ferace modelleriFeradje 2016 yeni sezon ferace modelleriFeradje 2016 desenli ferace modelleriFeradje 2016 siyah ferace modelleriFeradje 2016 ilkbahar-yaz siyah feraceler

Bir Cevap Yazın