İpekevi’nden Yazlık İpek Eşarp Ve Şal Modelleri

İpekevi 2016 ipek eşarp modelleriİpek eşarp ve şalların tasarımcısı İpekevi,her yıl olduğu gibi bu yıla da damgasını vuracak birbirinden şık ipek şalları kadınların beğenisine sunuyor.Tesettür giyimin vazgeçilmezi ipek şallar,İpekevi farkıyla kombinlerin vazgeçilmezi oluyor.

İpekevi siyah desenli eşarpZerafetin en şık hali İpekevi şal ve eşarp modelleri,tesettürlü bayanların gözdesi haline geldi.İpek şallar,İpekevi kalitesiyle bambaşka bir kimliğe bürünürken renk ve desen çeşitliliğiyle şehirli kadınlara hitap ediyor.

İpekevi yeni sezon ipek şal modelleriİpek seköründe trendleri belirleyen ve farklı modeller arayanların tercihi olmaya,ipeğin ışıltısıyla modayı buluşturmaya devam ediyor.Doğadan ve geleneksel mirasımızdan ilham alan İpekevi,Bursa’da faaliyet gösteriyor.

İpekevi basic şal modelleriDoğanın birçok rengini barındıran Basic Koleksiyonu,tek taraflı ve çift taraflı ipek şallar,sade bir tarzı benimseyen bayanların gönüllerinde taht kuruyor.Geniş bir renk yelpazesine sahip olan Basic Collection,doğanın büyüleyici renklerini yansıtıyor.

İpekevi 2016 çiçek desenli şal modelleriİpekevi‘yle bütünleşen çiçek desenleri,etkisini yeni sezonda Floral Collection ile sürdürürken çiçeğin ipeğe büründüğü halleri ile hayata renk ve enerji katın.

İpekevi ipek şal modelleriSezonun trendlerinden olan geometrik desenleri kendine has tarzıyla yorumlayan İpekevi,Geometry Collection ile modern ve genç bir çizgi sunuyor.Blok renkler,zigzaglar ve şeritler zaman zaman kesişerek hanımlara matematiksel zerafetin en güzel örneklerini sunuyor.

İpekevi 2016 Traditional Şal KoleksiyonuGeleneksel mirasımızın eşsiz örnekleri Traditional Collection’la yepyeni ve modern yorumlarla ipeğe özgü bir ruh katıyor.Bazen lale deseni bazen de çintemani deseni ile geleneksel değerlerin altını çizen İpekevi,şık tasarımlarıyla hayranlık uyandırıyor.

İpekevi floral collection şal modelleriSanat galerilerinin dingin ve büyülü atmosferleri İpekevi’nin Art Gallery Collection’ı,palet dolusu renkleri şallarına yansıtıyor.

İpekevi abiye şal modelleriMetalik ve gösterişli bir dünyanın kapılarını açan Ceremony Collection,davetlerde ve özel günlerde göz kamaştırıcı bir şıklık isteyen hanımların imdadına yetişiyor.

İpekevi 2016 ipek şal katalog

İpekevi 2016 yeni sezon eşarp modelleri

İpekevi 2016 ipek eşarplar

Bir Cevap Yazın