Jazzline 2016 Abiye Elbise Modelleri

kadife-abiye-elbise-bordo-jazzline-190 TLJazzline tesettür giyim markası,tesettürlü hanımların günlük ve abiye giyim ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla ortaya çıkıyor.Ortadoğu,Kuzey Afrika ve Türki Cumhuriyetlerde modaya yön veren,kaliteli,şık,sofistike tasarımlarıyla sektörün önde gelen markalarından biri olmayı başarmıştır.

kadife-abiye-elbise-yesil-jazzline-200 TLNormal bedende olan hanımlar için tasarlanan abiye elbiseler,aynı zamanda büyük bedenli hanımlar için de düşünülmüş.Büyük bedenli hanımlarında abiye elbiselerde seçenekleri olduğunu gösteren Jazzline,farklı tasarımları ile tekdüzelikten sıyrılıyor.

kadife-abiye-elbise-siyah-jazzline-200 TLJazzline 2016 Koleksiyonu tasarımlarında kadifeler ön planda..Altın sarısı işlemeler ve desenler kadife abiyelerin şıklığını arttırmış.

tasli-abiye-elbise-somon-jazzline-260 TLnakisli-abiye-elbise-saks-jazzline-280 TLKlasik renklere yer verildiği gibi genç hanımlara hitap eden canlı renklere de yer verilmiş.Kol ve yakasında taş detayları barındıran somon rengi abiye elbise bunlardan bir tanesi..Açık renk abiye elbise isteyenler için saks mavisi de oldukça uygun olacaktır.Hemen hemen her ten rengine uyan bu renkteki abiye elbiseyi tercih edebilirsiniz.

tasli-abiye-elbise-yag-yesil-jazzline-280 TLHürrem Sultan tarzını yansıtan abiye elbiselerin yanı sıra Hint modasını yansıtan elbiseler de çok hoş..Prenses kolları,fıstık yeşili rengi ve Hint işlerini andıran detaylarıyla yukarıdaki abiye elbise, Hint modasından esinlenilmiş.

Bir Cevap Yazın