Kayra 2014-2015 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Kayra 2015 kış katalog

Tesettür markalarında ilk sıralarda yer alan Kayra,yeni sezonda sizi yeni keşiflere davet ediyor.Kayra 2015 yeni sezon koleksiyonunda sade fakat güçlü tasarımlar bizleri bekliyor.

Yeni sezon tasarımlardaki zarif ve elegan detaylar,özel günlerinizde,ofis stilinizde ya da günlük giyim stilinizde size yeni bir keşfin kapısını aralayacak.Kayra,bu sezon modası geçmeyecek,klasikler arasında gardıroplarınızda yerini alacak güçlü tasarımlarla zevkinize hitap edecek.

Kayra 2015 pudra kışlık kap

Kayra,minimal tasarımlarıyla kıyafetlerde sadeliği ön plana çıkarırken tüm abartılı detayları bir kenara atarak görüntü kirliliğine son veriyor.Kayra,yeni sezonda elegan ve vintage detayları sentezleyerek nostaljik ve modern bir çizgi yaratmayı başarıyor.

Kayra 2015 yüksek bel çizgili etek

Kayra 2015 Kış Koleksiyonu’nda 60’ların moda esintilerini görüyoruz.60’ların klasikleşen modelleri arasında yer alan kabarık etekler,tül ve dantel detaylar,panel elbiseler,asimetrik kesim pardesüler,zarif feraceler dikkat çekiyor.

Kayra 2015 yeni sezon giy-çık kıyafet modelleri

Kayra’nın 2015 yeni sezon koleksiyonunda tüvit,öne çıkan kumaşlar arasında yer alıyor.Ekose,jakar ve çizgili kumaşlar ise Kayra’nın harika tasarımlarında kullanılıyor.Kıyafetlerde desen olarak kalp,puantiye ve çizgili olanlar kullanılmış.

Kayra bordo pelerinli tesettür elbise-2015

Kayra şıklığını beğenen tüm hanımlar için 2014-2015 sonbahar-kış koleksiyonunun en güzide parçaları tesetturlustil.com’da…

Kayra 2015 Kış Tesettür Giyim Katalog

Bir Cevap Yazın