Kayra 2015 Çanta Ve Eşarp Modelleri

Kayra 2015 eşarp ve çantalarda indirimKayra’nın 2015 yeni sezon çanta ve eşarp koleksiyonu görücüye çıktı.Elegan ve modern Kayra kadınının tarzını konuşturan koleksiyon,farklı konseptlerde hazırlanan çanta ve eşarp modelleriyle göz dolduruyor.

Kayra 2015 kol çantası modelleri

”Orta Doğu Bahçeleri” temalı eşarp koleksiyonu,16.yy esintilerini günümüze taşıyor.Çanta Koleksiyonunda ise hem iş,hem klasik hem de spor tarza uygun 3 farklı konsept ile karşımıza çıkıyor.

Kayra 2015 aksesuar koleksiyonuİş kadınlarına yönelik zarif çantalar,bilgisayar,evrak ve not defterini sığdırabilme özelliğine sahip,oldukça fonksiyonel..

kayra 2015 eşarp-çanta koleksiyonuKlasik model çantalar ise siyah,nude ve lacivert renklerde tasarlanmış.Modası asla geçmeyecek bu klasik çantalar,klasik severlerin gözdesi olacak.

Kayra pembe eşarp modelleriSpor tarzdaki sırt çantaları ise sizi okul yıllarınıza götürecek.Bu sezonun trendlerinden püsküller,Kayra çanta modellerinde dikkat çekiyor.Büzgülü bucket çantalar ise spor şıklık isteyenler için ideal..Zincir saplı kol çantaları ise gündüzden geceye geçiş için kullanılabilir.

2015 monogram desenli eşarplarKayra 2015 Eşarp Modellerinde Nil,İsfahan,Marakeş ve İstanbul bahçelerinin eşsiz güzellikleri yansıtılıyor.

Her yönüyle şık ve zarif Kayra eşarp ve çanta modelleriyle tarzınızı yansıtın.

Bir Cevap Yazın