Kayra 2020 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Hiçbir zaman modası geçmeyen zamansız tasarımların yer aldığı Kayra 2020 ilkbahar yaz koleksiyonunda minimalist parçalar ve soft renkler dikkat çekiyor.Şıklığı ve zarafeti rahatlıkla buluşturan Kayra giyim modellerinde sadelikten vazgeçilmiyor.Sade dokunuşların hareketli detaylarla birleştirildiği tasarımlar günün her anına eşlik ediyor.

Moda trendleriyle hanımların beklentilerini aynı potada harmanlayan Kayra,bu sezon da takipçilerine beklentilerinin üstünde bir görsel şölen sunuyor.Kıyafetlerdeki çeşitlilik hem model hem de renk zenginliği olarak karşımıza çıkıyor.

Koleksiyonda yer alan ürünler hakkında kısaca bir bilgilendirme yapalım.Tuniklerde balon kolları,organze yakaları,düğme detayları,truvakar kolları,fermuar detayları,bağcık detayları,çizgili ve kareli desenleri görüyoruz. Günlük hayatta ve özel günlerinizde giyebileceğiniz tunik tasarımlarının yanı sıra sportif detaylara sahip rahat modeller de hanımların beğenisini kazanacak.

Elbiseler ise hem günlük kullanım hem de özel günler için tasarlanmış.Koleksiyonda baştan aşağı beyaz eteği pileli elbise,boydan düğmeli manşetli spor elbise,sıfır yaka elbiseler,beli büzgülü elbiseler,uzun triko elbiseler,apolet detaylı elbiseler yer alıyor.Elbiselerde volan detayları,pileler,işlemeler ön plana çıkıyor.

Gömleklerde gizli patlar,hakim yakalar,apolet detaylar göze çarpıyor.Bluzlarda ise düğme detayları,organze yaka,sıfır yaka,katmanlı ters yaka detayları kullanılmış.Bluz ve gömlek modellerinde siyah,beyaz,açık mavi,pudra,bej renkleri yer alıyor.

Dış giyim modellerinde giy çıklar ağırlıklı olarak bulunuyor.Giy çıkların yanı sıra yazlık parka,ceket,pardesü.trençkot gibi dış giyim modellerinin yer aldığı Kayra 2020 yeni sezon koleksiyonunda bütün parçalar klasik ve zamansız çizgisiyle hanımların favorisi olacak.

Bir Cevap Yazın