Kayra Giyim 2016 İlkbahar/Yaz Tesettür Giyim Koleksiyonu

Kayra 2016 spring-summer hijab collectionKayra Giyim,tesettür giyim sektöründe hem iç piyasada hem de dış piyasada faaliyet gösteren tanınmış bir marka..2016 İlkbahar/Yaz sezonuna ait koleksiyonunun tanıtımını yapan Kayra,bahar ve yaz aylarına uygun soft renklerle ve şık detaylarla karşımıza çıkıyor.

Kayra-Giyim-2016-İlkbahar-Yaz-Tesettür-Giyim-ModelleriKayra 2016 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu‘nda sportif kesimlerle doğal kumaşların şekillendirildiğini görüyoruz.Bu sezon spor ve rahat kıyafetlerle karşımıza çıkan Kayra,büyük bedende de aynı şıklık ve rahatlığı sunuyor.

Rahat kesimli kıyafetlerin yanına, 60’li yılların nostalji kokan romantik giyim modasına modern yorumlar katılarak yepyeni bir stile bürünen kıyafetler eşlik ediyor.

Kayra-2016-İlkbahar-Yaz-KoleksiyonuFeminen ve romantik tarzdaki tasarımlarıyla tesettür giyime öncülük eden Kayra,zımba ve zincir detaylı aksesuarlar kullanarak kıyafetlere asi bir hava katıyor.Monokrom şıklığı renklerin karışımıyla yeni bir boyut kazanıyor.Grafik desenler ve baskılı desenler de bu sezonun favorileri arasında yer alıyor.

Kayra-Giyim-2016-Yazlık-Tesettür GiyimMistik ve ruhani bir yönü olan etnik desenler,Kayra‘nın 2016 İlkbahar/Yaz Tesettür Giyim Koleksiyonu‘nda da kendini gösteriyor.Ortadoğu’nun çöl havası estiren desenleri,Kayra‘nın yeni sezon tasarımlarında sıkça kullanılıyor.Bu nedenledir ki Kayra,yeni sezon çekimlerini Fas’ın mistik büyüleyici atmosferinde gerçekleştirerek etnik dokuyu fotoğraf karelerine taşıyor.

Kayra-Giyim-2016-Gündüz-Gece-KıyafetleriYeni sezon koleksiyonunda sade ve minimal tasarımların yanında payetler,parlak ve metalik kumaşlara sahip tasarımlar da görüyoruz.Yaz aylarının vazgeçilmezi denim parçalar,mavi ve tonlarıyla karşımıza çıkıyor.Metalik düğmeler,farklı yamalar,çizgiler,yırtıklar ve degrade renk  geçişleri denimlere gösterişli bir hava katıyor.

Desenler demişken floral desenleri es geçmek olmaz.Çiçek desenlerini geçen sezon olduğu gibi bu sezonda da sıkça göreceğiz.Kayra Giyim de bu desenleri tasarımlarında farklı tekniklerle uyguluyor.

Kayra-Giyim-2016-İlkbahar-Yaz-Spor-Tunik-ModelleriKayra 2016 Yeni Sezon Koleksiyonuna hakim olan renkler ise pudra,ekru,antik beyaz,lav kırmızısı,turuncu ve tonları,mercan rengi,sarının tüm tonları,aqua,turkuaz ve toprak tonları..

Anlayacağınız üzere Kayra Giyim bu sezon hanımları renkli,enerjik,şık ve rahat tasarımlarla karşılıyor.

Bir Cevap Yazın