Kayra Tesettür Parka-Kaban-Manto Modelleri 2018

kurk-yaka-deri-garnili-panco-saks-kayra

Kayra tesettür parka,kaban ve manto modelleriyle bu kış sezonunu hem sıcacık hem de konforlu geçirin.Sıcacık tutan kaz tüyü mantoların rahatlığının yanı sıra içi tüylü kapüşonlu kabanlar,kaşe mantolar,kürk yakalı mantolar ve daha pek çok seçenek Kayra’da hanımları bekliyor.

kolu-cep-detayli-kaz-tuyu-mont-camel-kayra

Genç ve orta yaşlı hanımlara hitap eden geniş bir ürün yelpazesine sahip Kayra’da dış giyim modelleri de oldukça çeşitli diyebiliriz.Her yaşa ve her beğeniye hitap eden parka,kaban ve manto modellerini görünce ağzınız açık kalacak.

salas-kapsonlu-kece-panco-haki-kayra

Tesettürlü hanımların ilgi odağı haline gelen Kayra ürünleri,2018 sezonunda da bir hayli iddialı..Özellikle dış giyim ürünlerinde kaliteyi ve estetiği bir arada sunan Kayra,tasarımlarıyla hanımlara şık ve stil sahibi olma imkanı sunuyor.

kayra-kaz-tuyu-mont-camel

Siyah,lacivert,bordo,gri,camel,bej,haki gibi farklı renklerde tasarlanan Kayra dış giyim modelleri,hanımların her beklentisine cevap verecek şekilde karşımıza çıkıyor.Kürk,fermuar ve bağcık detaylarının sıkça kullanıldığı Kayra kaban,manto ve parkalarla kışınız sıcak geçsin.

ici-kurklu-parka-siyah-kayra

Bu yazımızda paylaştığımız tüm ürünleri kayra.com.tr sitesinde bulabilirsiniz.Ürünler hakkında tüm ayrıntılı bilgileri bu siteden öğrenebilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın