Kayra Yeni Sezon Heyecanı Devam Ediyor

Kayra 2015 kIş Koleksiyonu

Kayra 2015 kap modelleri

Kayra,her sezon, koleksiyonlarında farklı yenilikçi tasarımlarla karşımıza çıkarak,sezon heyecanını her daim yeniliyor.Kayra,tüm kadınlara hitap edecek şekilde,  ölçülü giyinmeyi kendine düstur edinmiş bayanlara  birbirinden farklı modelde kıyafetler sunuyor.

Kayra 2015 en son trend tesettür kıyafetler

Kayra,2015 sonbahar-kış koleksiyon çekimlerini Mardin’de gerçekleştirmişti.Sezon ortasına yaklaştığımız şu günlerde,yeni çekimlerle kendini yeniden gösteren Kayra,modellerin aynı anda yandan,cepheden ve arkadan görüntülerini yayınlarken,aslında kadınların farklı bakış açılarını da yansıtıyor.

Kayra 2015 kapüşonlu bordo pardesü

Kayra 2015 Kış Koleksiyonu,kıyafetlerin stil olarak bağımsız olduklarını ve zamansız şıklığı en iyi şekilde anlatıyor.

Yünlü etekler,kaplar,kabanlar ve takımlar kışın soğuğuna karşı kumaş dokularıyla meydan okuyor.Siyah mantoların yaka ve kollarındaki çizgiler,minimal dokunuşlarla zarafeti en güzel haliyle yansıtıyor.

Kayra 2015 yeni sexon deri etek-ceket kombini

Kayra‘nın bu koleksiyondaki en yenilikçi detayların başında,manto ve paltolarda kullanılan ön düğmeler,arka kısımdaki detaylarla birlikte derilerin kullanılması,siyah klasik görünüşün vintage ekose kumaşlarla sentezlenmesi geliyor.Son olarak pançoların şıklığı koleksiyona farklı bir hava katıyor.Kayra yeni sezonda yeni çekimleriyle stil sahibi tüm kadınlara hitap ediyor.

Kayra 2015 Yeni Sezon Katalog

Bir Cevap Yazın