Kiraz Giyim Tesettür Abiye Elbise Modelleri

payetli-balik-abiye-0281-gece-mavisi-kiraz giyim

İster genç kız ister anne olsun,dolaplarında mutlaka bulunması gereken parçalardan birisi de abiyelerdir.Son derece titiz bir çalışmanın ürünü olan abiye elbiseler,özel günlerinizde kolaylıkla şık ve göz alıcı olmanızı sağlar.Tarzınıza uyum sağlayacak her çeşit tesettür abiye elbise modellerini şimdi Kiraz Giyim’de bulabilirsiniz.

puskul-balik-abiye-0162-bordo-kiraz giyim

Birbirinden farklı renklerde ve modellerde hazırlanan 2017 abiye elbise modellerini çok uygun fiyatlarla Kiraz Giyim’de bulunuyor.Her yaş grubuna ve her beden aralığına göre tasarlanan Kiraz Giyim tesettür abiye elbiselerde sade veya taş detaylı modellere rastlıyoruz.

file-detayli-abiye-elbise-0209-murdum-kiraz giyim

Cep yakan fiyatları olmayan,bütçeleri sarsmayacak abiye elbiselerle davetlerin en şık bayanlarından biri siz olabilirsiniz.Belden oturmalı,beli bol veya tek seferde aşağıya doğru kalem olarak inen kesimlerin bulunduğu Kiraz Giyim abiye modellerinin renk yelpazesi de oldukça geniş..

Düz sade abiyelerin taş işlemeleri,nakış detayları,inci detayları,püsküller,aplikeler ve payetlerle hareketlendirildiği Kiraz Giyim’de gönlünüzdeki abiyeyi rahatlıkla bulabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın