Kuaybe Gider 2015 Yelek Modelleri

kuaybe-gider-8014-gri-asimetrik-uzun-yelek-219 TL

Kuaybe Gider 2015 yeni sezon ürünlerinde öne çıkan parçalardan birisi de şık yelekler..Farklı zevklere sahip şehirli ve şık  hanımlara hitap eden Kuaybe Gider,2015 yelek modelleriyle hanımların beğenisini kazanıyor.

8007_asaletyelek_bordo-kuaybe-gider-269 TL

Sezon trendi bordo ve lacivert ağırlıklı şık yelekler,zarif ve modern kalıplarıyla dikkat çekiyor.Yelekler maskülen giyim tarzını yansıtan parçalar olsa bile Kuaybe Gider tasarımlarında feminen bir görünüme bürünmüşler.

Kuaybe-gider-lacivert-kapitone-uzun-yelek-

2015 Kuaybe Gider yelek modellerinde asimetrik kesimler,iki yönlü kullanılabilir şık tasarımlar,tek renk kemerli yelekler gözümüze çarpıyor.Kısa yelek modelleri de farklı bir seçenek arayan hanımlara önerebileceğimiz parçalar arasında yer alıyor.

8010_oversizeyelek_beyaz-kuaybe-gider-189 TL

Uzun yelek modellerini tercih ettiğinizde içine uzun bir gömlek giyerek zarif bir stile sahip olabilirsiniz.İki renkli bir yeleği giyeceğiniz zaman şal ve diğer aksesuarlarınızı sade ve tek renk seçmenizi öneririz.Özellikle şık ve zarif uzun bir  yelek almak isteyenler,Kuaybe Gider  2015 yelek modellerine göz atmadan geçmeyin.

Bir Cevap Yazın