Kübra Biriktir 2017 Yeni Sezon Tesettür Giyim Modelleri

kübra biriktir 2017 yeni sezon koleksiyonuBaharın yaklaşmasıyla birlikte giyim sektöründe yeni sezon koleksiyonlarının ardı ardına çıktığını görüyoruz.Tesettür giyim sektöründe de ünlü markalar ve tasarımcılar yeni sezon koleksiyonlarını çıkarmaya hazırlanıyor.

kübra biriktir 2017 etek bluz modelleriÜnlü tasarımcı Kübra Biriktir de bu isimlerden birisi…Baharın enerjik ruhunu tasarımlarına taşıyan Biriktir.modayı adeta sanata dönüştürüyor.Abartıdan uzak zarif dokunuşlarla tasarımına hareket katan tasarımcı,2017 ilkbahar-yaz sezonunda da bütün dikkatleri üzerine çekecek.

kübra biriktir 2017 tesettür koleksiyonuTasarımcının yeni koleksiyonunun tamamını görmek isterseniz 2-4 Mart arası İstanbul Kongre Merkezi‘nde gerçekleşecek Muhafazakar Giyim Ve Yaşam Fuarında,Kübra Biriktir’in standına uğramadan geçmeyin.

kübra biriktir 2017 tesettür elbise modelleriBu sezonun trendlerinden danteller,Kübra Biriktir’in şık tasarımlarında hayat bulmuş.Zarif ve feminen bir hava estiren dantel detaylı elbiseler,stil sahibi hanımların gözbebeği olacak.

kübra biriktir salaş füme kapKendine has tarzıyla elbiseden tuniğe,etekten pantolon ve takımlara kadar çok çeşitli tasarımlar hazırlayan Biriktir,ürünlerini ulaşılabilir fiyatlarla müşterisinin beğenisine sunuyor.

Online alışveriş sitesinden ürünlerinin satışını yapan tasarımcının ürünlerine kubrabiriktir.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın