Latifa 2016 İlkbahar/Yaz Kapalı Spor Giyim Koleksiyonu

Latifa 2016 spor hırka modelleriYenilikçi ve spor tasarımlarıyla özellikle genç kızların takibinde olan Latifa,2016 İlkbahar/Yaz Koleksiyonunda da geleneğini bozmadı.Yazın havasına uygun penye ve pamuklu kumaş dokulu rahat ve spor kıyafetlerle karşımıza çıkan Latifa,bu sezon ürün çeşitliliğiyle de dikkat çekiyor.Koleksiyonuna kattığı en büyük yenilik ise dokuma modeller..

Latifa 2016 ilkbahar-yaz katalogLatifa 2016 İlkbahar-Yaz KoleksiyonuGünlük yaşamımızda vageçemediğimiz spor kombinler Latifa farkıyla hanımların beğenisine sunuluyor.Latifa‘nın hırka,tunik,gömlek,elbise,etek ve eşofmanları bu yaza damgasını vuracak.

Latifa 2016 ilkbahar-yaz spor tunik modelleri

Latifa 2016 spor baskılı asimetrik tunikLatifa‘nın dokuma gömlek ve elbiseleri bu sezonun favorileri arasında yerini alıyor.Sade minimal kesimler bu koleksiyonda da aynen devam ediyor.Denizci temalı kap ve tunikler veya soft pudra tunikler,spor bir şıklık için anahtar parçalarınız olabilir.

Latifa-Tesettür-Modelleri-2016Latifa 2016 ilkbahar-yaz spor kapalı kıyafetlerCasual stilini rahat kesimlerle buluşturan Latifa‘nın farklı ürün gruplarına bu stili taşıması,markanın takipçilerini epey sevindirecek.Sizin de tarzınız spor şıklıktan yanaysa,gardırobunuza Latifa‘nın yeni sezon kapalı spor giyim modellerinden ekleyebilirsiniz.

Latifa 2016 bahar-yaz giyim katalogLatifa 2016 ilkbahar-yaz spor kap modelleriLatifa ürünlerine latifa.com.tr yada İstanbul Florya’daki mağazasından ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın