Mayovera Özel Kaplıca Koleksiyonundan Kapalı Mayo Modelleri

pileli-kol-tasarim-mayo-kirmizi-mayoveraTesettür eşofman ve kapalı mayoda tasarım şıklığı sunan Mayovera,muhafazar kesime uygun spor giysileri tasarlarken şıklık ve kaliteden ödün vermeyen çizgisiyle adından söz ettiriyor.

pul-islemeli-tesettur-mayo-su-yesili-MayoveraYapışmaz,su itici kumaşlarıyla her zevk,yaş ve kullanıma uygun modelleriyle tesettür mayoda çığır açan Mayovera‘dan, 2016 İlkbahar/Yaz sezonuna ait Özel Kaplıca Koleksiyonu‘ndan tam kapalı ve yarım kapalı mayo modelleriyle karşınızdayız.

tesetturmayo-mayovera-sudamlacıkliYaz tatilerinin vazgeçilmez parçası olan tesettür mayolar,kumaş kalitesi ve modern tasarımlarla tesettürlü hanımların tüm beklentilerini karşılıyor.%80 poliviskon,%20 likra özelliğine sahip,özel terzi dikimi kalitesinde üretilen Mayovera tesettür kapalı mayoları modanisa.com‘dan sipariş verebilirsiniz.

tesettur-mayo-yari-kapali-mayo-MayoveraÖzel Kaplıca Koleksiyonunda hem yarı hem de tam kapalı mayo modellerine yer veren Mayovera,kendine özgü tasarım ve desenlerle kalitesini gösteriyor.

Yarı kapalı modelleri bayanlara özel yada müstakil havuzlarda,tam kapalı modelleri ise denizde tercih edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın