Merve Dağlı For Ladies 2015 Yaz Koleksiyonu

Merve-Dağlı-for-Ladies-2015-Yaz-Büyük-Beden-Tesettür-Modelleri-

Her bedende özellikle de büyük bedende şıklığı ve zarifliği bir araya getiren Merve Dağlı For Ladies 2015 Yaz Koleksiyonu göz kamaştırıcı…Markanın kendine güvenen ve bedenini olduğu gibi kabul eden hanımlara yönelik tasarımları oldukça başarılı diyebiliriz.

Merve-Dağlı-for-Ladies-2015-Yaz-tesettür modelleri

Renkli bir koleksiyonla yeni sezona merhaba diyen Merve Dağlı For Ladies  oldukça iddialı…İlk dikkat çeken kıyafetlerin başında çizgili parçalar geliyor.Bazısı ofis stilinde hazırlanmışken bazıları da daha genç bir stilde hazırlanmış.Aynı şey çiçek desenli olanlar için de geçerli…

Merve-Dağlı-for-Ladies-2015-Yaz-siyah-çizgili-kapalı-kıyafetler

Soft pastel renkler Merve Dağlı For Ladies yorumuyla özellikle genç bayanların ilgisini çekecek.

Koleksiyonda yer alan kıyafetlerde kullanılan kumaşlar oldukça rahat…Asimetrik kesimler,pantolon etekler,volanlı bluzlar son derece göz alıcı…Çizgili modellerde siyah ve beyazın birlikte kullanıldığını görüyoruz.Bu parçalar,hem etek,hem tunik hem de gömlek modellerinde kullanılmış.

Merve-Dağlı-for-Ladies-2015-Yaz-pudra-çiçek desenli etek-kombini

Merve Dağlı For Ladies 2015 yaz koleksiyonundaki en dikkat çeken kombin, beyaz gömlek,pembe çiçek desenli etek ve pembe uzun ceketten oluşan kombin..

Merve Dağlı For Ladies markasından sizin için seçtiğimiz bu ürünlerin farklı renk seçeneklerini  ve diğer modelleri mervedagliforladies.com’da bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın