Mimya 2015/2016 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

Mimya 2015-2016 yeni sezon tesettür giyim koleksiyonuPark Bravo’nun eski tasarımcısı Mehtap Yılmaz‘a ait bir marka olan Mimya,modern ve kendine güvenen tarz sahibi kadınların kıyafet ihtiyaçlarına cevap veren yepyeni koleksiyonuyla karşınızda..

Mimya 2016 kış tesettür giyim koleksiyonuMimya 2015/2016 Sonbahar-Kış Koleksiyonunda patentli desenler,jakarlı kumaşla buluşuyor.Tasarımlardaki her bir detay,bize dünyaca ünlü bir markanın kreasyonlarını anımsatıyor.

Mimya 2016 kış desenli kaftanKoleksiyon da ilk dikkat çeken parçalardan biri etnik desenli modern kaftanlar Mimya 2015/16 sonbahar-kış koleksiyonunun temel kıyafetlerinden biri..Koleksiyonda yer alan etnik desenli bu kaftan yeleği eminim ki çok beğeneceksiniz.Patchwork tarzı desenli bu yelek modeli,sonbaharın renk uyumunu yansıtıyor.

Mimya 2015 sonbahar desenli yelek modelleriTasarımcı,kaftan yelekleri tasarlarken Anadolu Selçuklu motiflerinden esinlendiğini ve jakar kumaşla bütünleştirerek son şeklini verdiğini anlatıyor.Bu kaftanların kumaşları özel dokuma tezgahlarında floş ip karışımlarıyla dokunup hanımların beğenisine sunulmaya başlandı.

Mimya 2016 winter hijab collection

Mimya 2016 kahverengi beli büzgülü tunikPatchwork tarzı beli bağcıklı tunikler,5 farklı tarzda tasarlanmış.Kaliteden ödün vermeyen Mimya,rahatlık ve zarafeti de elden bırakmamış.Kahvenin ve bordonun tonlarını taşıyan tunikler,soğuk havalara sıcaklık katıyor.Ayrıca Anadolu Selçuklu motifleri taşıyan jakarlı tunikler,farklılık isteyenler için özel bir seçim olabilir.

Mimya 2016 yeni sezon uzun kapalı elbise modelleriPatchwork desenlerin yer aldığı elbiseler ise buram buram etro tarzı kokuyor.Farklı bir stil oluşturmak isteyen hanımlar için Mimya 2016 yeni sezon koleksiyonu,yepyeni bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

Mimya 2016 yeni sezon tesettür modelleri

Mimya 2016 sonbahar-kış etnik desenli pançoEtnik desenlerin kullanıldığı kaftanlar,yelekler,tunikler,elbiseler,pançolar ve pelerinler birçok butikte alıcısını bekliyor.Kendi sitesinde online satış bölümü henüz açılmadığı için yeni sezon ürünlerini ancak butiklerde bulabilirsiniz.Online satış yapılan tesettür sitelerinde ise bu markanın yeni sezon ürünleri bulunmuyor maalesef…

Mimya 2016 tesettür giyim koleksiyonu

Mimya 2015-2016 sonbahar-kış koleksiyonu

 

Bir Cevap Yazın