Minel Aşk 2015 Tesettür Giyim Modelleri

Minel Aşk 2015 siyah kadife uzun yelek-165 TL

“Ah Minel Aşk… Değil mi ki her şey aşktan…” diyen tasarımcı, aşkla çıktığı yolculuğuna aşkla devam etmekte… Aşkla tasarlanan birbirinden güzel tasarımlardaki romantik detaylar dikkat çekmekte… Danteller, fırfırlar, nakışlar tasarımların romantik havasını tamamlarken daha feminen bir kimlik de katıyor.

Minel Aşk tasarımlarını tercih edenlerin gözlerini kamaştıracak güzellikteki elbiseler ve tulum sayesinde sonbaharı oldukça şık karşılayıp, kışa geçiş yapabileceksiniz. Tasarımcı bu sezona oldukça iddialı bir giriş yaptı. Yeni sezon gömlek, ceket, pantolon ve etekleri ile göz kamaştırmaya hazırlıklı olun. Günlük giyimdeki iddiasını sürdüren genç ve başarılı tasarımcının koleksiyonu, tesettürlü hanımları oldukça etkiledi.

Minel Aşk mor smokin elbise-275 TL

Tesettür giyimin olmazsa olmazlarından olan elbiseler, Minel Aşk ile daha özel ve ayrıcalıklı bir kimlik kazanıyor. Detaycı ve titiz bir çalışmanın ürünü olan elbiseler, tesettürlü hanımların en beğendiklerinden… Üzerine kullanılacak bir düz renk bir şal ve ceket ile günlük hayatta ya da iş hayatında şıklığı yakalayabilirsiniz.Genç ve başarılı tasarımcı Tuba Kuşçuoğlu imzasını taşıyan Minel Aşk markası ürün çeşitliliği ile de göz doldurmakta… Tesettürlü hanımların ihtiyaç duydukları hemen hemen her ürün grubunda üretim yapmaktadır.

Çok beğenilen ve tercih edilen Minel Aşk tasarımları tesettür giyimin modern yüzü olarak kendini göstermekte. Uzun yıllar tesettürlü giyinen genç hanımlar dahi anne kıyafetleri giymeye mahkum edildiler. Çünkü sektörde bu anlamda bir üretim mevcut değildi. Papyonlu, fiyonklu pardösüler, geniş kesim gömlekler ve etekler vardı. Tasarımcılarımız tesettürlü genç hanımların imdadına yetişerek, tesettür ölçülerine riayet ederek tasarladıkları modern kıyafetlerle tesettür giyimde çığır açtılar. Bunların en sevilenlerinden olan Minel Aşk markası da kaliteli ve beğenilen ürünleri ile sektördeki hızlı ilerleyişini sürdürmekte. Her sezon koleksiyonu ile adından söz ettirmeyi başaran Minel Aşk tasarımları bu sezona da iddialı bir giriş yaptı. Bu sezon mutlaka Minel Aşk zarafetini yaşamalı ve şıklığınıza şıklık katmalısınız..

Katalogda yer alan Minel Aşk ürünlerini modanisa.com ve modameyra.com‘da bulabilirsiniz.

Minel Aşk 2015 Tesettür Giyim Katalog

Bir Cevap Yazın