Moda Nisa Anneler Günü Kampanyası

Moda Nisa Anneler Günü Kampanyası

Muhafazakar giyimin Türkiye’deki lider markası Modanisa, Anneler Günü’nde özel büyük bir kampanyaya imza atıyor. Modanisa’dan 100 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, ev tekstilinin lider markalarından English Home’dan 100 TL değerinde hediye çeki kazanıyor.

2011 yılında kurulan, bugün 57’den fazla ülkeye sunduğu 30 bin çeşit ürün ve 300’ü aşkın marka ile Türkiye’nin ilk ve dünyanın ise; en büyük muhafazakar giyim alışveriş sitesi olan Modanisa, Anneler Günü’ne özel hazırladığı büyük kampanyayla moda tutkunlarını sevindiriyor.

Şıklığına önem veren hanımların ilk tercihi olan Modanisa’dan 100 TL ve üzeri alışveriş yapanlar, English Home’dan 100 TL değerinde hediye çeki kazanıyor. English Home’dan 250 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olan hediye çeki 10 Haziran 2015 tarihine kadar kullanılabilir.

Moda Nisa Anneler Gününe özel eşarp

57 ülkeye satış yapan ve birçok ülkede tesettürlü hanımların tercihi olan Modanisa, yurt dışındaki müşterilerini de unutmadı. Modanisa, 75 Euro ve üzeri alışveriş yapanlara 37 Euro değerindeki Karaca markalı ipek eşarp hediye edecek.

 

Bir Cevap Yazın