Mustafa Dikmen 2015 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Mustafa Dikmen 2015 yelek modelleri

Özgün ve özel tasarımlara imza atan Mustafa Dikmen,2015 Sonbahar/Kış Koleksiyonundaki kıyafetlerle övgüye değer bir iş çıkarmış.Kullanılan kumaşların kalitesi ve renk yelpazesinin genişliği koleksiyonu oldukça özel kılıyor.

Koleksiyonda kullanılan keçe,kadife ve deri kıyafetler ayrı bir tarz katıyor.Asimetrik deri yelek,keçe pelerin kap,deri kloş etek,elbise formunda uzun yelek,deri görünümlü kadife yelek ve kadife elbise koleksiyonda ilk başta göze çarpan parçalar arasında…Tasarımlardaki ihtişam göz kamaştırıcı… Tesettür giyim sektöründeki başarısı ile bilinen tasarımcının hem günlük giyim grubuna ait tunik, etek ve elbise gibi birçok alanda, hem de abiye elbise grubuna hitap eden muhteşem tasarımlara imza attığını görmekteyiz.

Mustafa Dikmen 2015 kadife tesettür elbise modelleri

Tesettür giyim sektörünün önde gelen tasarımcılarından Mustafa Dikmen titiz ve özverili çalışmalar sonucu çıkan koleksiyonu ile göz dolduruyor. Farklı tasarım çizgisi ile bilinen tasarımcının birbirinden zarif tasarımları çok rağbet görüyor. Her sezon kendini yenileyen ve sezon trendlerini kendi özgün yorumu ile tasarımlarına taşıyan tasarımcı ilgi odağı olmayı sürdürüyor. Mustafa Dikmen, tesettür abiye tasarımlarının zarafeti ve şıklığı ile adından sıkça söz ettiriyor.En sevdiğiniz arkadaşlarınızın, akrabalarınızın, en özel anlarına şahitlik ederken en şık abiyelerinizi giymek istersiniz siz de tüm kadınlar gibi… Düğün, nişan gibi davetlerden önce Mustafa Dikmen tasarımlarını tercih ederek gecenin yıldızlarından olup, ışıl ışıl parlayabilirsiniz.

Mustafa Dikmen 2015 sonbahar-kış koleksiyonu

Kadınların en özendikleri ve en hassas oldukları kıyafetleri abiye elbiseleridir. Böyle özel gecelerde tepeden tırnağa kusursuz olmayı ister her kadın… Kadınların bu isteğini gerçekleştiren Mustafa Dikmen, tasarladığı abiye elbiselerle kusursuz bir şıklık vadediyor. Kusursuz şıklık arayanlar için doğru adres Mustafa Dikmen

Mustafa Dikmen 2015 tesettür kapalı elbiseler

Kış aylarını Mustafa Dikmen‘in  2015 Sonbahar/Kış Koleksiyonuyla sımsıcak karşılayın.Her bir parçasında usta el emeğinin hissedildiği Mustafa Dikmen özel tasarım koleksiyonuna modanisa.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın