Nihan 2016 Sonbahar/Kış Koleksiyonu Lookbook

Nihan 2016 kap-kaban modelleriTesettür giyim markalarının tanınmış isimlerinden Nihan,2016 Sonbahar/Kış Koleksiyonuyla göz kamaştırıyor.Gerçi koleksiyon ürünleri lookbook ve katalog fotoğrafları paylaşılmadan çok önce mağazalarda ve online sitesinde satışa sunulmaya başlanmıştı.Şimdi ise daha yeni full katalog yayınlandı.Ben de sizlerle vakit kaybetmeden katalog fotoğraflarını paylaşmak istedim.

Nihan 2016 kap modelleriKoleksiyona baktığımda daha çok kap,pardesü,manto,kaban,panço,mont,yelek gibi dış giyim ürünleri çoğunlukta..Tunik,etek ve elbiseler ise sınırlı sayıda koleksiyonda yer alıyor.

Nihan 2016 panço modelleriKış mevsiminde olduğumuzu düşünürsek dış giyim ürünlerine ihtiyaç daha fazla..Nihan Giyim‘de bu düşünceden yola çıkarak hareket etmiş olmalı ki etek,elbise,gömlek vb kıyafetlere pek fazla yer vermemiş.Yine de kışlık kap,pardesü,kaban,mont,panço gibi tasarımlar hem şık ve estetik görünümleri hem de rahat formlarıyla bu eksiklikleri çok iyi kapatmış diyebiliriz.

Nihan 2016 kış manto modelleriRenk yelpazesine şöyle bir baktığımızda ise daha çok toprak tonları ve doğanın renkleri kullanılmış.Camel,taba,kahve gibi renklerin yanı sıra klasik siyah,bordo,lacivert,yeşil,haki gibi renkler de ağırlıklı olarak kullanılmış.Desen olarak geometrik desenler,etnik desenler,çiçek desenleri ve ekose desenler kullanılmış.

Nihan 2016 tesettür giyim modasıTasarımlarda desenlerin yanında detay olarak fermuarlar,bağcıklar,deriler ve kuşaklar kullanılmış ve bu detaylar tasarımlara ayrı bir hava katmış.

Nihan 2016 kış kaban modelleri

Hava ne kadar soğuk olursa olsun Nihan 2015/2016 Sonbahar-Kış Koleksiyonuyla şıklığınızdan ödün vermeyin.Şıklığından ödün vermeyen hanımlar,Nihan 2016 kış sezonu ürünlerine bayılacak.

Nihan 2016 Kış Lookbook

Bir Cevap Yazın