Nihan Giyim 2016 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu

Nihan Giyim 2016 ilkbahar-yaz koleksiyonu2016 İlkbahar/Yaz Koleksiyonuna ait birkaç giyim modelini paylaşan Nihan Giyim,yeni sezonda da tercih edilen tesettür markalarının ilk sıralarında olacak.

Nihan-Tesettür-Giyim-Modelleri-2016Nihan Giyim,2016 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu‘nun birbirinden özel tasarımlarını ”Venezia AVM‘de gerçekleştirdiği çekimle bizlere tanıtıyor.Etek,elbise,kap,pardesü gibi modelleriyle baharın havasını en güzel bir biçimde tasarımlarına yansıtan Nihan,renkli koleksiyonuna eşarp ve şallarını da ekleyerek sezona iddialı bir giriş yapıyor.

Nihan 2016 ilkbahar-yaz spor çizgili tunikSezon trendlerini tasarımlarına yansıtan Nihan,pembenin,yeşilin,mavinin her tonunu kıyafetlerinde kullanıyor.Tek renk sade parçalar,bazı detaylarla hareketlendirilerek şıklık kazanıyor.Etnik nakışları,geometrik desenleri,çizgili desenleri görebileceğiniz parçalara ekose desenler de eşlik ediyor.

Nihan 2016 ilkbahar-yaz desenli syah uzun yelekli tunikNihan Giyim,hers ezon olduğu gibi bu sezonda da genç kızlar için spor ve şık tasarımlara imza atıyor.Nihan 2016 Yeni Sezon Koleksiyonunda trençkotları,spor gömlekleri,sweatshirtleriyle gençlerin imdadına yetişiyor.

Nihan-2016-İlkbahar-Yaz-Genç-Kız-Spor-KıyafetlerPardesülere ayrı bir boyut kazandıran Nihan,yeni sezonda da dış giyim kıyafetlerini spor ve şık bir tarza büründürüyor.Hemen hemen her yaşa ve zevke hitap eden kıyafetleriyle dikkat çeken marka,yeni sezon koleksiyonunda da aynı geleneği sürdürüyor.

Nihan 2016 spring-summer collectionNihan yeni sezon koleksiyonuna ait tam bir katalog yayınlanmasa da koleksiyona ait kıyafetler,Nihan mağazalarına gelmiş durumda..

Bir Cevap Yazın