Nihle 2016 Yeni Sezon Tesettür Kap Modelleri

Nihle 2016 yaz tesettür kap modelleriNihle 2016 yaz sezonunda tesettürlü hanımlara pardesünün yanında kap modelleriyle de farklı seçenekler sunuyor.Düğmeli kap modellerinin yanında fermuarlı ve kuşaklı kap modelleri de hanımların beğenisine sunuluyor.

Nihle 2016 haki işlemeli kapBazı kap modellerinde metal detaylara rastlarken bazı modellerde de nakış işlemeleri yer alıyor.Bu küçük detaylar kap modellerini sadelikten çıkararak göz alıcı tasarımlara dönüştürüyor.Nihle,şıklık detaylarda gizlidir cümlesinden ilham alarak hazırladığı tasarımlarında sezon trendlerini başarılı bir şekilde uygulamış.

Nihle 2016 yeni sezon kap modelleriNihle kap modellerinde daha çok tek renk uygulaması kullanarak tasarımlarına minimalist bir hava katmış.Sadece bazı kap modellerinin etek kısımlarına desen uygulaması yapılarak modellere biraz olsun hareket katılmış.

Nihle bej fermuarlı kapHer zevke ve her yaşa hitap eden Nihle 2016 tesettür kap modellerini her ortamda rahatlıkla giyebilirsiniz.

Nihle kuşaklı açık mavi kapBu şık kap modellerini Nihle mağazalarında ve Modanisa’da bulabilirsiniz.Markanın kendi sitesinde maalesef online satışı bulunmuyor.

Bir Cevap Yazın