Nurbanu Kural Özel Tasarım Tesettür Giyim Modelleri

kusgozu-elbise-yesil-nurbanu-kural-200 TLSezon trendlerini özgün tasarımlarıyla birleştiren Nurbanu Kural‘ın tesettür giyim modelleri görülmeye değer..Koleksiyondaki birbirinden şık etek,tunik,elbise ve ceket modelleri tesettürlü hanımların beğenisini kazanmaya devam ediyor.

asalet-tunik-murdum-nurbanu-kural-130 TLFarklı renklerin ustalıkla kullanıldığı tasarımlar hayranlık uyandırıyor.Genç tasarımcı daha çok genç bayanlara yönelik kıyafetler tasarlıyor ve her tasarımında sezon trendlerini başarıyla uyguluyor.Nurbanu Kural yeni sezon koleksiyonunda yükselen deri trendine etek ve tuniklerde özellikle vurgu yapılıyor.

lazer-deri-etek-kalem-etek-siyah-nurbanu-kural-79 TLKalem etekleri deri trendiyle birleştiren,tunik ve elbiselerde de deri detaylara yer veren tasarımcı,sezon iddialı bir giriş yaptı.Bordo,siyah ve yeşilin hakim olduğu,sezonun tüm moda renklerine yer veren Nurbanu Kural tesettür giyim modelleriyle her zaman şık olacaksınız.

Kruvaze-yaka-kap-laciturkuaz-nurbanu-kural-189 TLBordonun ihtişamını siyahın asaletiyle kombinleyen tasarımcı deri detaylarla da kıyafetleri zenginleştiriyor.Moda trendlerini tesettür ölçülerindeki kıyafetlerle buluşturan tasarımcı,yenilikçi tarzı ile beğeni kazanıyor.

mahsima-abiye-bal-kopugu-nurbanu-kural-399 TLŞıklığı detaylarla birleştiren Nurbanu Kural,zarif ama bir o kadar da iddialı tasarımlarıyla karşımıza çıkıyor.En yeni tesettür giyim modelleriyle karşınızda Nurbanu Kural tasarımları..

Bir Cevap Yazın