Patırtı Tesettür Ucuz Ferace Modelleri 2017

patırtı-giyim-duru-islemeli-ferace-lacivert

Giy-çık rahatlığında olan Patırtı tesettür ucuz ferace modelleri,çeşitli renk ve modellerde tesettürlü hanımların beğenisine sunuluyor.Feraceler,genç yaşlı demeden bayanların tercihi haline gelmiştir.

patırtı-giyim-garnili-cepli-ferace-hardal-dru1012

Kimi zaman tek bir parçadan oluşan,kimi zaman ise boydan fermuarlı modellerin bulunduğu Patırtı Giyim‘de kol detaylı feraceler de dikkat çekiyor.İçinde kendimizi rahat hissettiren feraceler,Patırtı’da çok uygun fiyatlarla satışa sunuluyor.

patırtı-giyim-leopar-detayli-fularli-cepli-ferace-siyah

Genç kızlar başta olmak üzere orta yaş bayanlar ve büyük bedenli hanımlar için de çok çeşitli seçenekler sunan Patırtı’da aradığınız her ferace modelini bulabilirsiniz.

patırtı-manset-fermuar-detayli-ferace-lacivert-bordo

Siyah rengin dışında farklı renk yelpazesine sahip feraceleri de bulunan Patırtı,ten renginize uyum sağlayan farklı ferace modelleriyle hanımların beğenisini kazanıyor.

patırtı-giyim-asilce-cift-renk-ferace-siyah-yesil

Bütçenizi sarsmadan şık ve rahat feracelere sahip olmak istiyorsanız patirti.com sitesine uğramanız yeterli..Bu senenin trendlerini taşıyan Patırtı 2017 ferace modelleri arasında mevlana feraceler,işlemeli feraceler,kuşaklı feraceler,beli büzgülü feraceler,garnili cepli feraceler ve daha fazla model hanımların beğenisine sunuluyor.

patırtı-giyim-asilce-yandan-biyeli-ferace-siyah-hardal

Vücut hatlarını belli etmeyen ve gözü yormayan feraceler,rahatlığıyla da her yerde kullanmanıza olanak sağlıyor.

2017 sezonunun en yeni Patırtı Giyim ferace modellerine galerimizden yakından bakabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın