Pierre Cardin 2016 İlkbahar/Yaz Eşarp Koleksiyonu

Pierre Cardin sarı çiçek desenli eşarpAker,Armine derken Pierre Cardin markası da 2016 İlkbahar/Yaz sezonu eşarp koleksiyonunda yer alan eşarp modellerini yayınladı.Birbirinden renkli ve desenli ipek eşarplar,baharı bizlere erken getiriyor.

2016 Pierre Cardin mavi eşarp modelleriPierre Cardin 2016 İlkbahar-Yaz eşarplarında renkler ve desenler birbirleriyle öyle uyumlu ki,cansız olduklarına inanmak çok zor..Bu şık eşarpları aker.com.tr‘de bulabilirsiniz.

Pierre Cardin blok renkli eşarp modelleriPierre Cardin 2016 en yeni eşarplarEşarp modelleri,adeta çiçek bahçesini andıran desenleri ile ilkbaharın parıltısını yansıtıyor.Her sezon olduğu gibi Pierre Cardin ipek eşarp modelleri,zengin renk yelpazesi ve zengin desenleri ile farklı zevklere hitap ediyor.Yaklaşan baharın taze esintilerini taşıyan eşarplar,çiçek desenlerinin yanı sıra geometrik desenler,zigzag desenler,yağlıboya tablo desenleri ile bu sezonu da bahara yakışır bir biçimde karşılıyor.

Pierre Cardin ipek eşarp modelleriPierre Cardin geometrik desenli eşarp90*90 ebatlarındaki Pierre Cardin eşarpları ipek krep saten eşarp ve ipek tivil eşarp modellerinden oluşuyor ve hepsinin fiyatı 150 TL…

 

Bir Cevap Yazın