Pierre Cardin 2017 Sonbahar-Kış Eşarp Koleksiyonu

pierre-cardin-2017-esarp-modelleriTesettürlü hanımlar için vazgeçilmez aksesuarlar olan eşarplar,tesettür kombinlerin de olmazsa olmazlarıdır.Tesettür giyimin önemli bir parçası olan eşarplar,farklı zevke sahip hanımlar için çeşitli renklerde ve modellerde tasarlanmaktadır.

pierre-cardin-2017-ipek-krep-esarpPierre Cardin 2017 sonbahar-kış eşarp koleksiyonunda da renk ve desen çeşitliliği dikkatlerden kaçmıyor.İpek krep eşarplar ve ipek tivil eşarpların desenlerine baktığımızda daha çok doğadan esintiler taşıyan floral desenleri,yaprak desenleri,monokrom desenleri,etnik desenleri,geometrik desenleri,karışık desenleri ve suluboya desenleri görüyoruz.

pierre-cardin-ipek-krep-saten-esarpGünlük kombinleriniz ve özel davetlerde giyeceğiniz kombinlerinize uyum sağlayacak ipek eşarp modelleri Pierre Cardin 2017 koleksiyonunda tesettürlü hanımları bekliyor.90*90 ebatlarındaki ipek eşarp modellerinin fiyatları ise 150 TL..

pierre-cardin-cicek-desenli-ipek-esarpGelelim 2017 kış eşarp koleksiyonunda yer alan modellere bakmaya..Bakalım hangi modeller favoriniz olacak?

Bir Cevap Yazın