Refka 2016 Yeni Sezon Bayramlık Tesettür Kıyafetler

Muhafazakar giyim sektörünün adı duyulmuş markalarından Refka,2016 yeni sezon koleksiyonundan oluşan kıyafetleri bayram öncesi tesettürlü bayanların beğenisine sundu.

Refka 2016 yeni sezon koleksiyonuna gelin beraber göz atalım.Öncelikle koleksiyonda hanımların zahmetsiz şıklığı yakalayabilecekleri giy-çık elbiseler dikkat çekiyor.Kullanım kolaylığı sağlayan bu tek parça elbiseler,rahatlığı,desen ve model olarak çeşitliliğiyle hanımların baş tacı olmaya devam ediyor.İşte Refka’nın 2016 yeni sezon elbise modelleri

Refka 2016 yeni sezon çiçek desenli elbise modelleriBüyük anne stili çiçek desenli bu dökümlü elbiselerle bayramı,rahat ve aynı zamanda şık bir görünüme sahip geçireceksiniz.

Refka 2016 yeni sezon çiçekli elbise modelleriKıyafetlerde çiçek desenleri hiç solmayacak anlaşılan..Bu rahat ve enerjik elbiselerle bayramı bahar havasında geçirin.

Refka 2015 sonbahar tesettür elbise modelleriTercihini sade,minimal kıyafetlerden yana kullanan hanımlar da unutulmamış.Bu sade modeldeki elbiselerle resmi davetlerde ve iş toplantılarında sıkıcı takımlar yerine bu elbiseleri kullanabilirsiniz.

Refka desenli elbise modelleri 2016Kıyafetlerinde desenden vazgeçemeyenler,Refka yeni sezon desenli elbiseler tam size göre..

TUNİKLER İLE BAYRAM ŞIKLIĞINI YAKALAYIN

Refka,uzun ve kısa formdaki tunikler ile bu sezonda göz dolduruyor.Gömlek formundaki uzun tunikler,görselliği kadar rahatlığıyla da ön planda..

Refka tesettür uzun gömlek tuniklerRefka 2016 yeni sezon gömlek tuniklerRefka 2016 deri detaylı tunik modelleriTAMAMLAYICI PARÇA YELEKLER

Sadece tesettür giyim markalarında değil diğer giyim markalarında da yelekler ön plana çıkmaya başladı.Tuniklerin ve pantolonların üstünde çok güzel duran yelekler,tamamlayıcı parçalar olarak gardıroplardaki yerlerini alıyorlar.Deri ve nubuk detaylarla hareketlendirilen yelek modellerinin yanı sıra sezon trendi püsküllü yelekler de gönülleri fethediyor.

Refka 2016 yeni sezon deri-nubuk detaylı yeleklerRefka 2016 uzun yelek modelleriRefka 2015 sonbahar uzun nubuk tuniklerOLMAZSA OLMAZ KAPLAR

Tarzınızdaki en son dokunuşlar dış giyim parçalarında son buluyor.Özellikle serin sonbahar günlerinde ihtiyaç duyduğumuz dış giyim kıyafetleri,Refka’nın 2016 yeni sezon koleksiyonunda çeşitli modellerle karşımıza çıkıyor.

Refka 2016 gizli fermuarlı kap modelleriRefka 2015 sonbahar trençkot modelleri

Bir Cevap Yazın