Selam Pardesü 2018 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu

selam pardesü tunik modelleri 2018

Selam Pardesü 2018 İlkbahar/Yaz Koleksiyonuyla baharı karşılıyor.Baharın enerjik havasını,yazın coşkusunu ve baştan aşağı zarafeti yeni sezon koleksiyonuna taşıyan Selam tesettür giyim,bu sezon da iddiasını sürdürüyor.

selam giyim tunik takım modelleri

Selam Giyim markasını tanımayanlar için marka hakkında kısa bir bilgi paylaşacağım.Marka ilk olarak Fatih’te kuruldu.Daha sonra İ.MÇ bloklarına taşındı.2002 yılından sonra genişleyerek Osmanbey’de showroom açtı.Bu arada ürün çeşitliliğine giderek pardesü,kaban ve manto üretiminin yanı sıra bayan takım,etek ve tunik grubunu da üretimine ilave etmiştir.

selam giyim 2018 ilkbahar yaz koleksiyonu

 

Türkiye’de servis ağı ve bayilik sistemiyle faaliyette bulunan Selam Pardesü,özellikle Ortadoğu ülkeleri,Kuzey Afrika,Türki Cumhuriyetleri ve Avrupa’ya doğrudan ve dolaylı ihracat yapmaktadır.

selam pardesü 2018 kap modelleri

Selam Giyim’in satışları toptan olduğu için perakende fiyatları mağazalar belirliyor.Bu yüzden de Selam Pardesü ‘nün sitesinde ve sosyal medya hesaplarında fiyatlar belirtilmiyor.Ancak Selam Giyim ürünlerini satan mağazalardan fiyat bilgisi alabiliyorsunuz.Bu yüzden ben de sizlere maalesef fiyat bilgisi veremiyorum.

selam pardesü midilli denim kap

Beli büzgülü ve kuşak detaylı yazlık kaplar,asimetrik kesimli tunikler,yelekli tunik takımlar ve daha fazlası Selam 2018 yeni sezon koleksiyonunda hanımları bekliyor.Şu anda fazla çeşit olmasa da yeni koleksiyondaki kıyafetler gerçekten çok şık ve zarif..

Bir Cevap Yazın