Setrms 2016 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu Modelleri

Setrms 2016 yaz koleksiyonu2016 İlkbahar/Yaz sezonuna ait bazı katalog fotoğraflarını bizlerle paylaşan Setrms,sezona iddialı bir giriş yapıyor.Pastel tonlarını tasarımlarında kullanan marka,günlük şıklığa ve ofis tarzına uyum sağlayacak kıyafetlerle göz kamaştırıyor.

Setrms 2016 ilkbahar-yaz giyim katalogPembe,kırmızı,yeşil,turuncu renklerinin her tonunu kullanan Setrms,saf beyazın asaletini de kıyafetlerde gözler önüne seriyor.

Setrms 2016 ilkbahar-yaz hırka modelleriSade elbise ve tuniklere eşlik edecek desenli hırkalar,ofis giyimine eşlik edecek pardesü ve ceketleriyle Setrms,günlük şıklığın yanında özel günlerinizde ve davetlerde giyebileceğiniz tasarımlarla tesettürlü hanımların kurtarıcısı oluyor.

Setrms 2016 bahar yaz giyim modelleriSetrms 2016 İlkbahar-yaz eşarp modelleri2016 İlkbahar/Yaz sezonu giyim modellerini mağazalarında satışa sunan Setrms,maalesef daha katalog yayınlamadı.Sizlerle sadece yeni sezonla ilgili birkaç fotoğraf paylaşacağız.Daha ileriki zamanlarda yeni sezon modellerini bilginize sunacağız.

Setrms 2016 yaz abiye koleksiyonuSezon trendlerini yakından eden marka,anlaşılan bu sezonda da en yeni trendleri koleksiyonuna yansıtacak.Geometrik desenleri,salaş kesimleri,asimetrik detayları,floral desenleri Setrms kıyafetlerinde sıklıkla göreceğiz.

Bir Cevap Yazın