Etiket arşivi: armine 2018 eşarp koleksiyonu

Armine 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Armine 2018 eşarp-giyim koleksiyonu

Tesettür giyim modasına yön veren markalardan Armine Giyim,2018 ilkbahar-yaz koleksiyonuyla yeni sezona hızlı bir giriş yaptı.Yeni sezon ürünleri henüz sitesinde yayınlanmamış olsa da Armine mağazalarında bu ürünleri bulabilmek mümkün..

Armine 2018 ilkbahar-yaz eşarp koleksiyonu

Renk cümbüşünün ahenkle kullanıldığı Armine tasarımlarında koyu ve toprak renklerinin yanı sıra pudra,bebe mavisi,ekru gibi soft tonlar da yer alıyor.Doğanın tüm renklerini tasarımlarına taşıyan Armine,giyim modellerinde şık olmanın yanı sıra rahatlığı da vadediyor.

Armine-Giyim-2018-İlkbahar-Yaz-Koleksiyonu

2018 sezon trendlerini sonuna kadar uygulayan Armine 2018 ilkbahar-yaz tasarımlarında bel kısmını vurgulayan kuşaklara saçaklar eşlik ediyor.Klasik tarza hareket katan bu detaylar,Armine tasarımlarını farklılaştırıyor.

Armine 2018 ilkbahar-yaz giyim modelleri

Sade veya gösterişli parçaları bir arada sunan marka,kumaş kalitesi ve usta işçiliğiyle de göz dolduruyor.Giyim modelleri kadar özgün çantaları,baharı çağrıştıran şal ve eşarplarıyla da dikkat çeken marka,yine kendisinden beklenilen bir koleksiyona daha imza atıyor.

Armine 2017/2018 Sonbahar-Kış Eşarp Koleksiyonu

Armine 2018 eşarp modelleri

Tesettür giyimin önde gelen markalarından Armine,şimdiden 2017/2018 sonbahar-kış sezonuna ait eşarp koleksiyonundan bazı modelleri yayınlamaya başladı.Kısa bir süre sonra da satışa çıkarmaya başlayacak olan Armine,bu sezon da sanat eserine dönüşen eşarplarıyla göz kamaştırıyor.

Armine 2018 sonbahar-kış eşarp modelleri

Sıradanlıktan uzak naif ve zarif eşarp modelleriyle tesettürlü hanımların her zaman dikkatini çekmeyi başaran Armine,2017/2018 sonbahar kış eşarp modelleriyle de başarılı çizgisini korumaya devam ediyor.

Armine eşarp koleksiyonu 2017

Sezonun trend renklerinden ve göz alıcı desenlerden oluşan Armine eşarplarda,yine çiçek desenleri unutulmamış.Fırça darbelerinden çıkmış gibi birer sanat eseri görünümünde olan Armine eşarplar,önümüzdeki yeni sezonda da popüler olacak.

Armine 2017 yeni sezon eşarp koleksiyonu

Yeni sezon eşarp ve giyim modellerini merakla beklediğimiz Armine 2017/18 sonbahar kış koleksiyonu,eminim ki yine hanımlar tarafından çok beğenilecek.