Etiket arşivi: armine eşarp 2020

Armine 2020 İlkbahar Yaz Tesettür Giyim Koleksiyonu

2020 ilkbahar yaz sezonu tesettür giyim koleksiyonlarını paylaşan markalardan biri olan Armine,sıcacık bir yazın tüm enerjisini rengarenk kıyafetlerine yansıtıyor.Beyaz,açık mavi,nude gibi soft renklerin yanı sıra mango,oranj,nar çiçeği,kırmızı,saks gibi canlı renklerin hakim olduğu 2020 koleksiyonunda farklı zevklere sahip hanımların beğenilerine hitap eden kıyafetler göz kamaştırıyor.

Başta tunik,elbise,ikili takım,gömlek,etek gibi her zaman ihtiyaç duyulan parçalar koleksiyonda yer alıyor.Gömleklerde kurdela detaylı gömlek,basic gömlek,zincir detaylı gömlek modelleri bulunurken bluzlarda boncuk detaylar dikkat çekiyor.

Etek modellerinde boncuk detayları,bağcıklar,pilise detayları kullanılırken sade renk olanların yanı sıra zincir desenleri ve karışık desenler de eteklere ayrı bir şıklık katıyor.Eteklerde siyah,beyaz gibi renklerin yanı sıra oranj,açık mavi,nar çiçeği gibi canlı renkler de bulunuyor.

Tunik modellerinde ise biye detaylı tunikler,desenli spor tunikler,iri düğmeli klasik yaka uzun tunikler,cep detaylı klasik tunikler,plise detaylı tunikler,desenli salaş tunik koleksiyondaki yerini alıyor.

Son olarak ikili takımlar bana göre koleksiyonun en gözde parçaları olarak gösterilebilir.Önü açık kap-pantolon takımları,ceket pantolon takımları,fermuar detaylı kapüşonlu tunik etek takımları,salaş tunik pantolon takımları ikili takımlar olarak karşımıza çıkıyor.