Etiket arşivi: Armine yeni sezon

Armine 2018 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Armine 2018 eşarp-giyim koleksiyonu

Tesettür giyim modasına yön veren markalardan Armine Giyim,2018 ilkbahar-yaz koleksiyonuyla yeni sezona hızlı bir giriş yaptı.Yeni sezon ürünleri henüz sitesinde yayınlanmamış olsa da Armine mağazalarında bu ürünleri bulabilmek mümkün..

Armine 2018 ilkbahar-yaz eşarp koleksiyonu

Renk cümbüşünün ahenkle kullanıldığı Armine tasarımlarında koyu ve toprak renklerinin yanı sıra pudra,bebe mavisi,ekru gibi soft tonlar da yer alıyor.Doğanın tüm renklerini tasarımlarına taşıyan Armine,giyim modellerinde şık olmanın yanı sıra rahatlığı da vadediyor.

Armine-Giyim-2018-İlkbahar-Yaz-Koleksiyonu

2018 sezon trendlerini sonuna kadar uygulayan Armine 2018 ilkbahar-yaz tasarımlarında bel kısmını vurgulayan kuşaklara saçaklar eşlik ediyor.Klasik tarza hareket katan bu detaylar,Armine tasarımlarını farklılaştırıyor.

Armine 2018 ilkbahar-yaz giyim modelleri

Sade veya gösterişli parçaları bir arada sunan marka,kumaş kalitesi ve usta işçiliğiyle de göz dolduruyor.Giyim modelleri kadar özgün çantaları,baharı çağrıştıran şal ve eşarplarıyla da dikkat çeken marka,yine kendisinden beklenilen bir koleksiyona daha imza atıyor.

Armine 2016 İlkbahar/Yaz Eşarp Koleksiyonu

Armine 2016 romantik çiçek baskılı eşarpHer sezon olduğu gibi 2016 İlkbahar/Yaz sezonunda da eşarp koleksiyonuyla harika bir iş çıkaran Armine,yine farklı tasarımlara imza atıyor.

Armine 2016 spring-summer scarfsArmine 2016 İlkbahar/Yaz Eşarp Koleksiyonu iki farklı tema ile karşımıza çıkıyor.Armine Trend ve Armine İlkbahar-Yaz isimlerinde iki farklı ürün teması bu yaz hanımları bekliyor.Şal tasarımlarının olduğu Armine Trend‘de şık desenler ve dokular hakim…

Armine-2016-Eşarp-ModelleriArmine Trend Şallar, birbirinden renkli ve kullanım rahatlığıyla daha çok genç kızların tercihi..Diğer ipek eşarp tasarımları ise daha çok 90*90 boyutunda ve farklı desenlere sahip..Bahar çiçeklerinden oluşan desenler,geometrik desenler,romantik çiçek baskıları ile Armine eşarplar,kıyafetlerimizi tamamlayan en güzel aksesuarlarımız olacak.

Armine-2016-Trend-Şal-ModelleriArmine 2016 Trend Şal Koleksiyonunda geometrik formlu şal tasarımları,canlı renkleriyle dikkat çekiyor.Uzun yıllar kullanabileceğiniz sportif Armine 2016 şal modelleri,bayanlara büyük bir kullanım rahatlığı sunuyor.

Armine-2016-İlkbahar-Yaz-Eşarp-Modelleri

Armine 2016 İlkbahar-Yaz Eşarp Modellerini galerimizde bulacaksınız.

Armine 2016 Yeni Sezon Tesettür Giyim Katalog

Armine 2016 kış tesettür koleksiyonuArmine 2016 Yeni sezon koleksiyonu kıyafetlerini sizlere bir katalog halinde hazırladım.Armine online sitesinde satışa sunmuş olduğu 2016 yeni sezon tesettür koleksiyonuna ait ürünleri görünce siz de çok beğeneceksiniz.

Armine 2016 yeni sezon katalog

Armine tesettür giyim koleksiyonu 2016Elbise,kap,pardösü,tunik,yelek modelleri ile kışlık kıyafetler Armine 2016 yeni sezon kataloğunda sizlerle…Önceki yazımda paylaştığım Armine 2016 yeni sezon eşarp koleksiyonundan sonra şimdi sıra tesettür giyim koleksiyonunda..Buyrun şimdi bu kıyafetlere şöyle bir göz gezdirelim.