Etiket arşivi: mayovera tam kapalı mayo

Mayovera İle Tesettür Mayolar Bir Başka…

tesettur-mayo-bayan-hasema-ispanyol-tasarimTesettür mayo denilince akla ilk gelen markalar arasında yer alan Mayovera,yepyeni tasarımları ile karşımızda..Farklı tesettür mayo modelleriyle bu alanda iddiasını sürdüren markanın tasarımları diğerlerinden oldukça farklı bir görünüme sahip diyebiliriz.

tesettur-mayo-bayan-hasema-nostalji-tasarim2017 koleksiyonunda bizlere farklı bir marka olduğunu kanıtlayan Mayovera,yeni desen,yeni modellerle yeni sezonda da bomba etkisi yaratıyor.Kalitesi kadar görselliği ve estetik duruşuyla da hanımların beğenisini kazanan Mayovera tesettür mayoları,görülmeye değer modellerle karşımıza çıkıyor.

tesettur-mayo-bayan-hasema-orkide-desenli

2017 sezonunda birçok değişikliğe ve yeniliğe giden marka,yarı kapalı mayo koleksiyonuna etekli mayolar ekledi.Bunun yanı sıra tam kapalı tesettür mayo koleksiyonuna farklı kalıplar,bambaşka tasarımlar kattı.Plaj elbiseleri ve mayolarla birlikte kullanılsın diye kombin plaj çantaları da ekleyen Mayovera’nın yeni sezon tesettür mayo modelleri görülmeye değer doğrusu..

tesettur-mayo-bayan-hasema-tig-isi-motif

2017 tesettür mayo koleksiyonunun tanıtımını Londra Modest Fashion Week organizasyonundaki açılış defilesinde yapan marka,dünyanın ilk tesettürlü mankeni Halima Aden ile defileyi açtı.

Mayovera’nın 2017 koleksiyonunda neler yok ki..İnci ve nakışlarla bezeli tam ve yarım kapalı mayolar,taşlı ve fırfır detaylı mayolar..

tesettur-mayo-bayan-hasema-250-inci-nakis-islemeli

250 adet inci ve nakış işlemeli mayo, koleksiyonun en dikkat çeken modellerinden..Nakış işlemeler üzerinde irili ufaklı tam 250 inci taş çakılarak tasarlanan mayo görülmeye değer..Bir başka mayo tasarımı ise altın rengi çanak içinde tek taşlarla süslenen bir model..

tesettur-mayo-bayan-hasema-tek-tas-nakis-islemeli

Fırfır detaylarıyla hareketlendirilen Mayovera tesettür mayolarında fırfırlar bel ile göğüs arasında başlıyor,böylece basenlerinizi ortaya çıkarmıyor.

Birbirinden güzel bu mayoları mayovera.com,modanisa.com gibi sitelerde kolaylıkla bulabilirsiniz.

Mayovera Özel Kaplıca Koleksiyonundan Kapalı Mayo Modelleri

pileli-kol-tasarim-mayo-kirmizi-mayoveraTesettür eşofman ve kapalı mayoda tasarım şıklığı sunan Mayovera,muhafazar kesime uygun spor giysileri tasarlarken şıklık ve kaliteden ödün vermeyen çizgisiyle adından söz ettiriyor.

pul-islemeli-tesettur-mayo-su-yesili-MayoveraYapışmaz,su itici kumaşlarıyla her zevk,yaş ve kullanıma uygun modelleriyle tesettür mayoda çığır açan Mayovera‘dan, 2016 İlkbahar/Yaz sezonuna ait Özel Kaplıca Koleksiyonu‘ndan tam kapalı ve yarım kapalı mayo modelleriyle karşınızdayız.

tesetturmayo-mayovera-sudamlacıkliYaz tatilerinin vazgeçilmez parçası olan tesettür mayolar,kumaş kalitesi ve modern tasarımlarla tesettürlü hanımların tüm beklentilerini karşılıyor.%80 poliviskon,%20 likra özelliğine sahip,özel terzi dikimi kalitesinde üretilen Mayovera tesettür kapalı mayoları modanisa.com‘dan sipariş verebilirsiniz.

tesettur-mayo-yari-kapali-mayo-MayoveraÖzel Kaplıca Koleksiyonunda hem yarı hem de tam kapalı mayo modellerine yer veren Mayovera,kendine özgü tasarım ve desenlerle kalitesini gösteriyor.

Yarı kapalı modelleri bayanlara özel yada müstakil havuzlarda,tam kapalı modelleri ise denizde tercih edebilirsiniz.