Etiket arşivi: Setrms 2017 kış koleksiyonu

Setrms 2016/2017 Sonbahar-Kış Koleksiyonu

setrms-2017-sonbahar-kis-koleksiyonuTesettür giyim markaları birbiri ardına yeni sezon koleksiyonlarını yayınlamaya başladı.Bu markalardan biri olan Setrms,2016/2017 sonbahar-kış sezonuna ait koleksiyonundan bazı modelleri sitesinde yayınlamaya başladı.

setrms-2017-beli-bagcikli-pardesulerPardösü,kap,ferace,elbise,tunik,etek,yelek gibi kıyafetlerden oluşan yeni koleksiyondaki giyim modelleri şimdilik sınırlı sayıda…Koleksiyonun tamamı daha sonra sizlerle olacak.Şimdilik yayınlanan giyim modellerini sizlerle paylaşacağız.

setrms-2017-tesettur-tunik-modelleriMinimalist tasarımların yer aldığı koleksiyonda bazı ufak detaylarla kıyafetlerin hareketlendirildiğini görüyoruz.Pardesü ve kaplarda kemer,kuşak,fermuar ve bağcık gibi detaylar karşımıza çıkıyor.Günlük elbiselerde ise siyah düz elbise modelleri dikkat çekerken abiyelerde ise saks mavisi,siyah ve parlak gri gibi renkler bulunuyor.

setrms-2017-etek-modelleriKoleksiyona ait ürünlere yakından baktığımda diğer markalara oranla Setrms oldukça zayıf kalmış diyebilirim.Tasarımlar estetik ve görüntü olarak beklentilerin altında kaldı.Umarım daha sonra yayınlanacak yeni sezon modelleri hayal kırıklığını biraz olsun giderir.