Etiket arşivi: Setrms yazlık kap modelleri

Setrms 2016 İndirimli Tesettür Kap Modelleri

Setrms 2016 kap modelleriTesettür giyimde üst sıralarda yer alan Setrms,bu sezonda karşımıza birbirinden şık tasarımlarla karşımıza çıkıyor.Tesettürlü hanımların vazgeçilmez dış giyim kıyafetlerinden olan kaplar,Setrms’in usta ellerinde birer sanat eserine dönüşüyor.

Setrms şal yaka kapSetrms 2016 tesettür kap modelleri şıklığı,kalitesi ve rahatlığı ile hanımlar tarafından büyük bir ilgi görüyor.Özellikle 2016 yaz sezonuna ait kap modelleri büyük indirimli fiyatlarıyla hanımların yüzlerini güldürüyor.

Setrms 16Y 645-kuşaklı kapSetrms 2016 kap modellerine baktığımızda fermuar detaylı kaplar,beli büzgülü kaplar,kuşaklı kaplar,pelerin detaylı kaplar,kemerli kaplar gözümüze çarpıyor.Düz renk kapların yanı sıra çizgili,çiçek desenli,damalı,yazı baskılı,blok renkli kaplar da Setrms 2016 Koleksiyonunda dikkat çeken kıyafetler arasında yer alıyor.

Setrms 16Y610 ceviz rengi kapSetrms 2016 kap modellerinde kullanılan renk paleti oldukça geniş..Başta siyah olmak üzere haki,camel,somon,mavi,ekru,lacivert,bej,pudra,olive,asit,fuşya,yeşil gibi çok sayıda renk seçenekleri mevcut..

Setrms 2016 indirimli tesettür kap modelleriyle karşınızdayız.Modellere galerimizden yakından bakabilirsiniz.